Numara engellemek için ne yapmalıyım....

Sponsorlu Bağlantılar

my immortal

my immortal

Üye
    Konu Sahibi
Numara engellemek için ne yapmalıyım....
Avea hattımdan bana ulaşmasını istemediğim bir numara var ve müşteri hizmetlerinden işlem yapamadım.lütfen bana bu numarayı engelleyebilmem için acil yardım edebilirmisiniz.....şimdiden teşekkürler...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Telefon Modeliniz Nedir ? 63oo mı ?

my immortal

my immortal

Üye
    Konu Sahibi
Hayır telefo modelim sonyericsonw810i.ama bu telefondan o özellik yokmuş ben sormuştumda.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Program olarak böyle bir uygulama var , fakat sizin telinize uygun olarak yok sanırım .. mesela nokia N-E serileri için arama engelleme programları mevcut .

my immortal

my immortal

Üye
    Konu Sahibi
Peki teşekkürler

yusufucan

yusufucan

Üye
Arkadaşlar...benimde ihtiyacım var.ben bir yerden duymuştum ama çözemiyorum programla değiL aveadan kendi isteğimde istiyorum

Engin_ER

Engin_ER

Üye
öyle bir şey bende duymuştum sanki şöyle bir şeydi o numarayı olmayan bir numaraya yönlendiriyordunuz ve arayan kişide olmayan numara olduğundan ulaşamıyordu ben böyle duymuştum ama kesin bilmiyorum nasıl yapıldığını aslında banada gerekli bende denemedim

beyaban18

beyaban18

Üye
:nono: o program var mı sende kardes yaa benımkıde n 79 :D

Larock

Larock

Üye
bence operatörlerin bunu yapmaları gerek. elindeki sistemlerle birçok şeyi yapabiliyorlarda bunu mu yapamayacaklar. belki de işlerine gelmiyordur.. yada pek talep olmadığındandır.

greenmile

greenmile

Üye
benim bildiğim böyle bir uygulama yok.anca savcılık kararıyla yapılıyor diye biliyorum ben...

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
En mantıklı çözüm savcılığa dilekçe vermen olacaktır.

beyaban18

beyaban18

Üye
-N serileri için arama engelleme programları mevcutsa link gonderrebılr mısın kardes yaa benımde n79

aslolan fiil

Üye
yeni bir yöntem filan varsa bilen yardım etsin, acil

aybalasya

Üye
Arkadaşlar tv li çin telefonlarında bile var. Buna çözüm bulunmalı. Benimde ihtiyacım var gereksiz tlf.lardan usandım artık helede şu pazarlamacılar. Tlf. nokia 5800 exp.müz. umarım bir çözümü vardır. şimdiden teşekkürler.

^^Positive^^

Üye
bLACK lİST DİYE BİR PROGRAM VAR ONU İNDİR....

OğuzcanAbi

Üye
forumda war böle bi program