Numara engellemek için ne yapmalıyım....

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında my immortal tarafından paylaşıldı. Okunma: 33538 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Avea hattımdan bana ulaşmasını istemediğim bir numara var ve müşteri hizmetlerinden işlem yapamadım.lütfen bana bu numarayı engelleyebilmem için acil yardım edebilirmisiniz.....şimdiden teşekkürler...

2. Telefon Modeliniz Nedir ? 63oo mı ?

3. Hayır telefo modelim sonyericsonw810i.ama bu telefondan o özellik yokmuş ben sormuştumda.

4. Program olarak böyle bir uygulama var , fakat sizin telinize uygun olarak yok sanırım .. mesela nokia N-E serileri için arama engelleme programları mevcut .

5. Peki teşekkürler

6. Arkadaşlar...benimde ihtiyacım var.ben bir yerden duymuştum ama çözemiyorum programla değiL aveadan kendi isteğimde istiyorum

7. öyle bir şey bende duymuştum sanki şöyle bir şeydi o numarayı olmayan bir numaraya yönlendiriyordunuz ve arayan kişide olmayan numara olduğundan ulaşamıyordu ben böyle duymuştum ama kesin bilmiyorum nasıl yapıldığını aslında banada gerekli bende denemedim

8. :nono: o program var mı sende kardes yaa benımkıde n 79 :D

9. bence operatörlerin bunu yapmaları gerek. elindeki sistemlerle birçok şeyi yapabiliyorlarda bunu mu yapamayacaklar. belki de işlerine gelmiyordur.. yada pek talep olmadığındandır.

10. benim bildiğim böyle bir uygulama yok.anca savcılık kararıyla yapılıyor diye biliyorum ben...

11. En mantıklı çözüm savcılığa dilekçe vermen olacaktır.

12. -N serileri için arama engelleme programları mevcutsa link gonderrebılr mısın kardes yaa benımde n79

13. yeni bir yöntem filan varsa bilen yardım etsin, acil

14. Arkadaşlar tv li çin telefonlarında bile var. Buna çözüm bulunmalı. Benimde ihtiyacım var gereksiz tlf.lardan usandım artık helede şu pazarlamacılar. Tlf. nokia 5800 exp.müz. umarım bir çözümü vardır. şimdiden teşekkürler.

15. bLACK lİST DİYE BİR PROGRAM VAR ONU İNDİR....

16. forumda war böle bi program

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. avea numara engelleme

,
  2. Numara engelleme avea

,
  3. aveada numara engelleme

,
  4. avea numara engelleme nasıl yapılır,