Numara Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Numara Değiştirme
Beyler Turkcell telefon numaramı değiştirmek istiyorum fakat tam olarak neler gerekiyor. Hat benim üzerime degil annemin üzerine fakat tarifem GençPlus ve online işlemlerde hat sahibi ben görüyorum. Şimdi numaramı ben tek başıma degiştirebilirmiyim ve müşteri hizmetleri ya da online işlemlerden degiştirebilirmiyim. Degiştirme nedenim facebooktaki hesabım kapatıldı. Yeni numara alıp tekrar üye olacam. Hattın geçmişi silinir mi? Birde telefonda 43.7 Mbps Sınırsız 4GB paket var bu iptal olur mu ya da yeni numaraya devredilirmi? Birde telefon numarasını ben mi seçiyorum ve tahmini kaç gün sürüyor?
Yardım için teşekkürler...

serkan410

serkan410

Üye
Numaranızı tek arama ile değiştirebilirsiniz. Hemen Müşteri Hizmetleri 532 yi arayarak 8 TL karşılığında gerekli bilgileri verdikten sonra numaranızı değiştirebilirsiniz. Ayda 1 defa numara değiştirme hakkınız vardır. müşteri hizmetlerini aradığında daha detaylı bilgi alırsın internet paketin hakkında

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Gerekli bilgi derken annemin bilgilerimi yoksa benim mi?

serkan410

serkan410

Üye
hat annenin üstüneyse annenin bilgileri birde online işlemlerde vardı galiba online işlmlerde bulamazsan müşteri hizmetlerini arayıp değiştirebilirsin

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
serkan410

serkan410

Üye
önemli değil

Üst Alt