ntv spor ve fox sport

Konu, 'Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın' kısmında sekoda9 tarafından paylaşıldı. Okunma: 6862 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ntv spor ve fox sport

arkadaslar internetten ntvspor vr foxspor izleyebilmek icin gerklı program bılen var mı?

Yazan: sekoda9
  2. direk internet adreslerine girmeyi denedinmi?

3. Sifre çözücü Program Yükle

4. yok beyler yapamadim sanırım vardı boyle bı program fakat sımdı bulamıyorum gene de tesekkurler yardım ıcın..

ntv spor ve fox sport konusuna benzer içerikler

1. Dünya Basketbol Şampiyonası İçin NTV ve NTV Spor Biss $ifreleri ! ( Dağıtımları Serbesttir. ) ( 27 Ağustos 2010 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

NTV ve NTVSPOR’da yayınlanacak Dünya Basketbol Şampiyonası , uluslararası lisans anlaşmaları nedeni ile TURKSAT Doğu uydusunda şifreleniyor. Türkiye’de ikamet eden ve TURKSAT’a çevrili uydu (çanak) anteni kullanan NTV...
  2. Ntv spor ve haber paketı ücretsız yenı kampanya ( 3 Eylül 2010 | Turkcell Servisleri / 3G )

3g paketleri ücretsiz NTVHABER Yaz 2222 ve NTVSPOR yazıp 2222 ye ücretsiz gönderip paketlere ücretsiz abone olabilirsiniz
  3. Ntv Spor şifresi buyrun........ ( 27 Temmuz 2011 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

evet arkadaslar bıldıgımız gıbı NTV SPOR da mac oldugu saatte kanal sıfrelı oluyor verecegım kodları uydu alıcınızın biss bolumune yazın .........A0 21 23 E4 35 46 14 8F
  4. NTV Spor ( Frekansı 2012 ) ( 6 Mart 2012 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

2012 NTV Spor Frekans NTV SPOR frekansı Turksat 3A NTV Spor kanalının yeni Turksat 3A frekansı; Frekans : 11054 Polarizasyon :H - Yatay Kapsama :Dogu SR :30000 FEC :5/6 V-PID :514 A-PID :670 Uydu:Türksat 3A
  5. Star Tv-Fox Tv-Kanal D-Ntv-Ntvspor ve Diğerleri (Opera Mini ve RealPlayer ile) ( 22 Ekim 2012 | Symbian S60v5 Diğer İnternet Uygulamaları )

Öncelikle herkese iyi forumlar. Sorunsuz mobilden Star Tv-Fox Tv-Kanal D-Ntv-Ntvspor diğer bir kaç kanalı mobilden sorunsuz şekilde izleyebileceksiniz. İZLEMEKTE SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLAR. LİNKİ REAL PLAYERE YAZIP ÖYLE DENEYİN. Aşağıda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 4:51:32