NSIS Error hatası!!!

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında Consul9 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3666 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NSIS Error hatası!!!

arkadaşlar ben bilgisayarın driverlarını güncellemek istedim ati nin sitesinden bilgisayara uygun driverleri seçtim ve indirdim ama yüklemeye çalışırken:

< Resmi açmak için tıklayın >

bu hatayı alıyorum kısayol yapıp sonuna "/NCRC" ekleyin demeyin denedim olmuyor:(
    obölge seçeneklerinide demeyin onuda denedim etkisi yo1:(
    sadece bu dosyada çıktı diğer dosyalarda yok :(

Yazan: Consul9
  2. Hatalı yükleme yapılmış...Bazı dosyalar eksik...Ekran kartı sürücüsünü komple kaldırın sonra driver ı tekrar indirin...Ayrıca doğru sürücüyü indirdiğinizden emin olun...

NSIS Error hatası!!! konusuna benzer içerikler

1. Nemesis Error Hatası !!!!

Arkadaşlar Telefona Hard Format Attım , Sonra w-Lan Vs. Gitti , Ardından Tekrar Gelmesi İçin Güncelledim Bu Seferde Türkçe Gitti, Sonra Herneyse Heryeri Araştırdım, Nemesisle Deniyorum Onunda sol Altta error Diye Hata Veriyo, Ne Yaptıysam Olmadı...
  2. Nsıs hatası kesin çözümü

Arkadaşlar bir çok bilgisayar bu problemi yaşıyor NSIS HATASI bunun çok kolay bir çözümü var ama bunu çok dikkatli yazmalısınız aksi taktirde size; "hedep kutusunda belirtilen "J:\docu......." gibi bir hata verir. çözüm...
  3. Java Error Hatası

Arkadaşlar telefonumda java oyun açtığımda şu hata veriyor "Out of Memory Error java/lnag/OutofMemoryerror" neyden kaynaklanıyor ?
  4. fMobi Error Loading Hatası

Error Loading hatası veriyor yardım pls?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 19:48:41