NSIS Error hatası!!!

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında Consul9 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3680 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NSIS Error hatası!!!

arkadaşlar ben bilgisayarın driverlarını güncellemek istedim ati nin sitesinden bilgisayara uygun driverleri seçtim ve indirdim ama yüklemeye çalışırken:

< Resmi açmak için tıklayın >

bu hatayı alıyorum kısayol yapıp sonuna "/NCRC" ekleyin demeyin denedim olmuyor:(
    obölge seçeneklerinide demeyin onuda denedim etkisi yo1:(
    sadece bu dosyada çıktı diğer dosyalarda yok :(

Yazan: Consul9
  2. Hatalı yükleme yapılmış...Bazı dosyalar eksik...Ekran kartı sürücüsünü komple kaldırın sonra driver ı tekrar indirin...Ayrıca doğru sürücüyü indirdiğinizden emin olun...

NSIS Error hatası!!! konusuna benzer içerikler

1. Nemesis Error Hatası !!!! ( 19 Haziran 2009 | Symbian Destek )

Arkadaşlar Telefona Hard Format Attım , Sonra w-Lan Vs. Gitti , Ardından Tekrar Gelmesi İçin Güncelledim Bu Seferde Türkçe Gitti, Sonra Herneyse Heryeri Araştırdım, Nemesisle Deniyorum Onunda sol Altta error Diye Hata Veriyo, Ne Yaptıysam Olmadı...
  2. Nsıs hatası kesin çözümü ( 17 Ağustos 2010 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Arkadaşlar bir çok bilgisayar bu problemi yaşıyor NSIS HATASI bunun çok kolay bir çözümü var ama bunu çok dikkatli yazmalısınız aksi taktirde size; "hedep kutusunda belirtilen "J:\docu......." gibi bir hata verir. çözüm...
  3. Java Error Hatası ( 2 Şubat 2012 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar telefonumda java oyun açtığımda şu hata veriyor "Out of Memory Error java/lnag/OutofMemoryerror" neyden kaynaklanıyor ?
  4. fMobi Error Loading Hatası ( 1 Mayıs 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Error Loading hatası veriyor yardım pls?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 22:45:51