Nova Display Mi? AMOLED Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Masha

Masha

Üye
    Konu Sahibi
Nova Display Mi? AMOLED Mi?
Arkadaşlar bir karşılaştırma sorunum var.
Hangisi ?
Lg Optimus Black'teki Nova Display mi?
Samsung Galaxy S2'deki Amoled mi?

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
bence AMOLED daha tercih edliebilir bi teknoloji mükemmel görüntü kalitesi ve kontrast var ve daha hızlı tepki verebiliyor benim önerim AMOLED :oke:

• Beğen
Tepkiler: cihan3454
fireman87

fireman87

Üye
Simdi amoled iyi güzel fakat dış mekanda nova daha etkili bi teknolojidir.. Bunları karşılaktırdılar ve nova display daha kaliteli çıktı.

technoblue

technoblue

Üye
ben güneş ışığında ekranı görme eziyetini ortadan kaldıran nova display diyorum.

61semih

61semih

Üye
gs2 super amoled plus,hangısı dersenız ıkısınıde kullanmadıgım ıcın bırsey dıyemem rakamsal verılere bakmak gerek

enaa_881

enaa_881

Üye
arkadaşlar novanın güneş altındaki performansı biraz daha iyi ancak amoled plus ın da renklerin canlılığı konusunda daha iyi olduğuda bi gerçek
ben amoled plustan yanayım

fireman87

fireman87

Üye
Dış mekan benim için önemli ollan, elimi siper etmek zorunda kalmadan rahatça kullanıcaksam eğer nova display :oke:

nexpow

nexpow

Üye
Amoled

61semih

61semih

Üye
Dış mekan benim için önemli ollan, elimi siper etmek zorunda kalmadan rahatça kullanıcaksam eğer nova display :oke:

tamamda benım 500tl lık gıo bıle guneş altında super net gosterıyor :naughty:

Captain

Üye
Bravie Engine-Daha Gerçekçi Ekran,Daha Canlı Renkler- :naughty: [Bazı arkadaşlar hemen atlamasın dikkat edin en canlı renkler vs demedim DAHA CANLI renkler DAHA GERÇEKÇİ ekran] :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede
enaa_881

enaa_881

Üye

buradaki videoyu izleyin karar verin

AMOLED ve AMOLED PLUS

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Nova Display diyorum; çünkü Amoled daha genel fakat bu teknoloji çok daha özgün.:oke:

enaa_881

enaa_881

Üye
Nova Display diyorum; çünkü Amoled daha genel fakat bu teknoloji çok daha özgün.:oke:

kardeş özgün dediğin teknoloji lcd ekran üzerine kurulu amoled ise farklı bi teknoloji yani senin dediğinin tam tersi bi durum var aslında

bana inanmıyorsan buraya bak

Masha

Masha

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu ben açtım ve bende Lg Optimus Black in Nova Display özelliğini tercih ederim.

enaa_881

enaa_881

Üye
benim anlatmaya çalıştığım amoledin farklı ve daha iyi bir teknoloji olduğunu anlatmak
evet nova daha parlak bir ekran sunuyo ama renk oluşturma kunusunda amoledi yaklıyamıyo

ama senin için güneş altındaki performansı önemliyse novayı tercih etmen normal ama gerçekci ve canlı görüntü istiyorum diyosan amoled plus diyorum sadece

----------Eklendi @ 17:10:23 ---------- Yazıldı @ 17:03:36 ----------

ha bişey daha nova sadece güneş altında amoledi geçebiliyo geriye kalan her ortamda amoled

Ocean258

Ocean258

Üye
Nova Display daha ıyı bence..

Captain

Üye

Normalde baktığımız açıda beyaz,siyah vs diğer renklerin kalitesine bak :oke:

enaa_881

enaa_881

Üye

iyi bakın iki açıdanda siyaha, beyaza ve renklere

Kubde

Kubde

Üye
arkadaş bu resimlerde videolarda şike var. galaxy s2 de var optimus black te biri arkadaşım aldı biri bende var inanın burada ki gibi değil s.amolet plus renk canlılığı var doğru ama bu video ve resimlerdeki kadarda nova kötü değil güneşte baaaaariz üstünlüğü var optimus black in kapalı mekanda da super amoled plus daha canlı gösteriyor ama az bir fark var bu vidoda optimus black in ekranının üstünde 100de100 kaplama var karalama var telefona karşı gerçektende.

----------Eklendi @ 14:47:48 ---------- Yazıldı @ 14:43:04 ----------

DÜZELTME yapıyorum ... resimlerde ki ve videoda ki telefon LG Optimus Black değil dir. LG Optimus 2x tir. ve LG Optimus 2X in ekranı da Nova değildir.

Bu arada LG Optimus Black Galaxy S 2 den incedir.

Captain

Üye

biz telefonu normalde kullanırken bu açından bakıyoruz dimi ? dikkat edersen üsttede yazdığım gibi normal kullanırkenki kullandığımız açı demiştim ben orada ;) :oke: