note 4 titreşim problemi

Sponsorlu Bağlantılar

asena58

Üye
    Konu Sahibi
note 4 titreşim problemi
merhaba arkadaşlar telefonum titreşimdeyken arama ve wahatsap görüşmesinde titriyor ancak mesaj geldiğinde titremiyor tüm ayarlarını kontrol ettim normal neden titremiyordur. bilgisi olan varsa yardım edebilir mi :)

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan @xmustx @0MG90 @cihanata_1 arkadaşlar yardımcı ola bilir ekipleri yönlendirdim :)

0MG90

0MG90

Üye
Mesajlara tıkla. Ayarlardan titreşimli bildirimi aç.

Sony Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: djhiguramos ve cihanata_1
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Öncelikle hangi romu kullanıyorsun ? Eğer stock romsa güç tasarrufu seçeneklerine bi bak derim.Ya da kullandığın bir güç tasarrufu uygulaması varsa onun ayarlarına bir göz at.Şuan ben note 5 romu kullanıyorum fakat aşağı yukarı aynıdır ayarlar;Ayarlar/Sesler ve bildirimler/Zil sesleri ve bildirimler/Mesajlar bildirimleri kısmından titreşimi aktif edebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
AHKE

AHKE

Üye
Bu genelde note 4 ün kronik yazılımsal sorunu abimin note 4 ünde de vardı bu sorun kendi kendine düzeldi mesajlar uygulamasının verisini silmeyi dene mesajlar silinir ama

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
merhaba arkadaşlar telefonum titreşimdeyken arama ve wahatsap görüşmesinde titriyor ancak mesaj geldiğinde titremiyor tüm ayarlarını kontrol ettim normal neden titremiyordur. bilgisi olan varsa yardım edebilir mi :)

Ayarlar > Ses ve Titreşim > Samsung Uygulamaları > Mesajlaş ayarlarını kontrol edin
veya
Ayarlar > Uygulamalar > Mesajlaş. > Uygulama Verilerini Sıfırla

Üst Alt