Haber Nokianın Yeni Androidli Telefonu Nokia C1

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Nokianın Yeni Androidli Telefonu Nokia C1
Nokia Microsoftla’la yapılan anlaşma gereği 2016 yılına kadar kendi adını taşıyan akıllı Telefon üretemeyecek. Fakat şirketin, kendi markasını taşıyan farklı segmentlerdeki mobil cihazlara eklenmesiyle ilgili bir sıkıntısı yok. Bu sayede Android tabanlıNokia N1tabletin tanıtımı yapılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde C1 isminde Nokia’ya ait olduğu belirtilen Android bir telefonun olduğu iddia ediliyor. Fotoğraflardan bir tanesi N1’e o kadar çok benziyor, bu da iddiaların oldukça güçlenmesini sağlıyor. Paylaşılan fotoğrafa bakıldığında cihazın köşeleri keskin görünüyor. Başka bir dedikodu da cihazın 5.0 Lollipop ve Nokia Z Launcher ana ekran uygulamasıyla çalışacak olması.

Cihazın diğer olası teknik özelliklerine baktığımızda 5 inç ekran, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 8 MP arka ve 5 MP ön kamerasının olduğunu görüyoruz.

Nokia C1’in Foxconn ya da diğer büyük üçüncü taraf donanım üreticilerinden herhangi biriyle üretilmesini bekleyebiliriz.
Syambian Umutu Artık Bitti :( Nokia Androidle Devam Etti :(
Nokia Tekrar Aramızda :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Gelsin daha iyi olur rekabet olur :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nokia hele bir androidli telefonu çıkartsın öbürleri kaçacak delik arasın artık :ehe

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, DeV/AsA ve RetaXter
wpfurkan

wpfurkan

Üye
nokia hele bir androidli telefonu çıkartsın öbürleri kaçacak delik arasın artık :ehe
İddiasına varım ki bu yeni nokia batacak. Anlayın artık bu n1 gibi cihazlar sıradan bir çinli firmanın yaptığı cihazlar. Bir tür kazıklama gibi. Torosa porsche amblemi taksan ne olur takmasan ne olur. Ha ismi ve marka için satın alan çok olacak ama uzun süreli düşündüm mü bir (özür diliyorum) b*k OLMAZ.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İddiasına varım ki bu yeni nokia batacak. Anlayın artık bu n1 gibi cihazlar sıradan bir çinli firmanın yaptığı cihazlar. Bir tür kazıklama gibi. Torosa porsche amblemi taksan ne olur takmasan ne olur. Ha ismi ve marka için satın alan çok olacak ama uzun süreli düşündüm mü bir (özür diliyorum) b*k OLMAZ.
sende haklısın kardeşim ama şunu unutmayalım nokianın adı yeter :) bir defa nokia android çıkarırsa stabillik konusunda emin ol diğer androidlerede benzemez ikinciside hele bir çıkarsın lumiacılar yani eski nokiacılar koşa koşa dönerler nokiaya bir bak nokianın android çıkarmasını isteyen o kadar çok taraftarı varki çıktığında ortalık inler :)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
Bende Lumia Nokiasız Batacak Diyorum Windows Mobile Gibi Goodbye Microsoft
Wpcilerin Kuyruğu Sıkıştı Sanırım Ayrıca Cihaz N9 Çok Benziyor..
sende haklısın kardeşim ama şunu unutmayalım nokianın adı yeter :) bir defa nokia android çıkarırsa stabillik konusunda emin ol diğer androidlerede benzemez ikinciside hele bir çıkarsın lumiacılar yani eski nokiacılar koşa koşa dönerler nokiaya bir bak nokianın android çıkarmasını isteyen o kadar çok taraftarı varki çıktığında ortalık inler :)
Xperia Samsung Bunlar Batacak Maalesef :(

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bende Lumia Nokiasız Batacak Diyorum Windows Mobile Gibi Goodbye Microsoft
Wpcilerin Kuyruğu Sıkıştı Sanırım Ayrıca Cihaz N9 Çok Benziyor..

Xperia Samsung Bunlar Batacak Maalesef :(
xperia in samsung out :hih:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve RetaXter
0MG90

0MG90

Üye
Sizin demenizle battı bravo :D

Aynı konu açılmış bir sürü...

• Beğen
Tepkiler: incebey38, UpOneTR ve RetaXter
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Android Ve İOS Olmadığı Halde Ne Kadar Satmış Bak Bir Android Olursa 3 Katı :)
Bu iste tecrube konusur nokianin suan yeni yukseliste olan cinli firmalar kadar tecrubesi yok android piyasasinda.Nokia bence hic yormasin kendini risk almasin risk yonetimi kolay is degil.Nokia sunu cikarirsa bunu cikarirsa efsane olur cok satar gibi yorumlar da komik bence.Nokianin eski malzeme kalitesini aramak sacmalik bu maddi durumunda.

wpfurkan

wpfurkan

Üye

Lg g2 mini bir ne kadar sattı bak. Bir de Android olsaydı ne kadar satardı. En az 10 katı.
Samsungu ezer geçer değilmi?

0MG90

0MG90

Üye
Millet gerçekten Nokia sanıpta alıyor çünkü. Kimsenin haberi yok Microsoft'un malı olduğundan. Bilseler almazlar, almalarının nedeni de arkada Nokia yazması.

alical33

alical33

Üye
tabletteki arayüzün aynısı olursa pek tutacağını zannetmiyorum çok fazla sade ama tüm arayüzlerden de farklı

98farom98

98farom98

Üye
Hadi hayırlı olsun :)

Emre

Üye
....

Son düzenleme:
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Andriokli mi kalaksi s5 varmı

• Beğen
Tepkiler: elmacıadam
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Androidci ios'ci wp'ci samsung'cu sony'ci falan filan çok var forumda ama sem tam 100% nokia fanısın. Yürü be!!! kendi başına bütün forumu karşına alacan bu gidişle dikkat et :)
Emre Aktaşa saygıyla

Üst Alt