Nokia'nın Orjinal Programları! Sildim Diye Üzülmeyin!(sensör, d.saat, hesaplama) Önizleme

Konu, 'Java Uygulamalar,Programlar' kısmında degerli43 tarafından paylaşıldı. Okunma: 32698 | Cevaplanma: 74

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia'nın Orjinal Programları! Sildim Diye Üzülmeyin!(sensör, d.saat, hesaplama) Önizleme

Programlar 128x160tır. 3110,3500,5200,6125,2630 vs. içindir.
    İçindekiler:
    Dönüştürücü 2
    Opera Mini
    Sensör
    Translator
    Dünya saati
    Hesap Makinesi
    Lütfen yorum yazın:megafon:

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: degerli43

Nokia'nın Orjinal Programları! Sildim Diye Üzülmeyin!(sensör, d.saat, hesaplama) Önizleme - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

AZADE27, caspe545, arzu258 ve 38 kişi daha bunu beğendi.
  2. arayanlara lazım olucak eyw. saolasın

3. sabitlemek lazım aslında

4. kardeşim kusura bakma 5310 express müziğin orjinal uygulamaları varsa yayınlar mısın sana zahmet

5. arayanlar dua eder herhalde saol

6. vayy güzel olmuş harbiden eline sağlık bazı arkadaşlar yahoo go yu arıyorlardı yahoonun sitesinde var ama tr mi bilemicem.. bulabilirsen tr sini onuda paylaş bnce.. :) kolay gelsin

7. 5310 express müziğin orjinal uygulamaları yok mu

8. Bana oyunları lazım var mı acaba?:sn:

9. java oyunlarda var ararsan bulursun

--------------- Ekleme ---------------

bu aralar internete fazla giremiyorum ama yakında bulurum eklerim

10. keske 240*320 olsaydı

11. Saol bende yanlışlıkla silmiştim

12. :sn:hım kanka sitene iyi bakmamışsın bayağı eksikler var Bedava site sonuçta ;Örnek siteme beklerim http://aliereninsitesi.8m.com
    :megafon:

13. flas lite programı arıyorum swf dosyasını calıstıran elınızde var sa jar türünden lutfen paylasırmısınız

14. tşkürler

15. cok teşekkürler çok aradım bu programları

16. siz de sağolun yorumlar için

17. agam cok tesekkurler yanlışlıkla silmiştim

Nokia'nın Orjinal Programları! Sildim Diye Üzülmeyin!(sensör, d.saat, hesaplama) Önizleme konusuna benzer içerikler

1. Nokia'nın Orjinal Oyunları! Sildim Diye Üzülmeyin! (snake,rally,sudoku vs.) Önizlemeli ( 1 Eylül 2008 | Java Oyunlar )

Oyunlar 128x160tır. Emeğe saygı lütfen:megafon::megafon: Backgammon 2 Golf Tour Snake 3D Solitaire Sudoku2.swf Backgammon 128x160 240x320 ekranlar için:...
  2. Kaçırdım Diye Üzülmeyin - BBC 5 Dvd`li Orjinal Set ( 20 Şubat 2010 | Diğer İlanlar )

Kaçırdım Diye Üzülmeyin - BBC 5 Dvd`li Orjinal Set Özel Kutusunda Orjinal sıfır bu seti kaçırmayın. Karasakal Son Gün Naziler Hiroşima Cengiz Han Ürünüm gelir mi derdi yok,...
  3. Nokia nın Programları... ( 9 Aralık 2010 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar ovi store bazı programlar direk nokia yada ovi tarafından paylaşılmış ve çok iyi programlarda var arasında ama ne yazikki ovide paylaşan kişiye göre arama yapamadığımız ve türkiyeden baglanınca çoğu programı göstermediği için bana...
  4. Piyanom Yok Diye Üzülmeyin ( 24 Aralık 2010 | Konu Dışı )

Piyanom yok demeyin,yeter ki çalmak isteyin OOOOOOUCH.COM :ehe Sağ alt tarafta Record butonu var 30 saniye kaydedebiliyorsunuz.Kolay Gelsin.İyi dürtmeler :ehe
  5. MSN Messenger Msn de orjinal smileylerden biri silindi ise üzülmeyin.... ( 11 Ocak 2011 | Skype )

Eğer msn de bi arkadaşınızdan smiley alırken orjinal smileyi kullanan aynı kısayol ile kaydetip orjinal smiley silindi ise şu işlemlerden sonra orjinal smileyi tekrar kullanabilirsiniz... Öncelikle o smileyin dosyası elinizde değilse o smileyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 20:05:55