Nokia'dan Kamerasız Müzik Çalarlı Model: C1-02

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Strazburg tarafından paylaşıldı. Okunma: 7081 | Cevaplanma: 28

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aynen.
  2. Bu telefon ne zaman çıkacak? 6 aydır bu telefonun çıkmasını bekliyorum. 4. çeyrek dediler, aradan 2 ay geçti nerdeyse. Türkiye'deki fiyatı 169 TL olacağını tahmin ediyorum. Türkiye'ye gelince ilk sahibi ben olacam. Kemerasız, müzik çalarlı ilk model. 32 GB hafıza kartına sahip, tam bir mp3 çalar makinesi. Böyle bir telefon zor bulunur.
  3. Resmi bilgiler olmasa da, Nokia C1-02'nin çıkışı ertlenmiş. Yazılımdaki hatalar nedeniyle cihazın piyasaya çıkışı gecikti. Nokia C1-02, 01 Ocak 2011 tarihinde Avrupa'da satışınaa başlanacak.
  4. 32gb destekliyormuş oha:ehe
  5. 32 GB hafıza kartı desteği olması büyük bir avantaj olmuş. Bu telefon Nokia'nın bugüne kadar ürettiği en iyi telefon arasına girecek. 160-180 TL gibi fiyatıyla müzik dinlenebilen en ucuz telefon özelliğini taşıyor. Kamera olmadan müzik dinlemek isteyenlere tavsiye edilir.
  6. Nokia C1-02'nin çıkış tarihi 25 Aralık 2010 olması bekleniliyor. Gerçek müzik telefonu buna denilir. Mp3 çalarlarda kamera olmadığı için bu telefona mp3 çalar telefonu denilir. 32 GB hafı kartına binlerce albüm dinlenilir.
  7. Arkadaşlar, bu telefonun çıkış tarihi Şubat 2011'e ertelendi. Ülkemizde Mart sonu itibariyle piyasada olacak.
  8. Nokia C1-01 Avrupa'da çıkmya yavaş yavaş başlandı. C1-02 Ocak sonu veya Şubat'ta çıkacak. Bu telefon kesinlikle çok tutacak. Ayrıca ekolayzerde var bunu da belirtmek gerekir.
  9. Bu Telefon Türkiyeye 75-90 arası birşey gelir herhalde..
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.