Nokia6600 Symbian Telefonumu Windowsmobile yaptım:)SSLİ Ekran görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
Nokia6600 Symbian Telefonumu Windowsmobile yaptım:)SSLİ Ekran görüntüleri
%70 i tema,%30 smart settings adlı programla yaptım uzun süredir bu şekılde kullanıyorum:)

Fatih.33

Üye
güzel olmuş eline sağlık ama ben daha hafif temalar kullanıyorum ağır temalar telefonun hznı cok düşürüo ancak güzel olmuş

quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
güzel olmuş eline sağlık ama ben daha hafif temalar kullanıyorum ağır temalar telefonun hznı cok düşürüo ancak güzel olmuş

herkez öyle diyo ama yavaş değil tam tersi çok hızlı ve ayrıca bataryayı sömürmüyor sabahtan akşama kadar hemen hemen 7/24 okey oynuyorum durmadan mobil net kullanıyorum akşam 12 de azalmış oluyor.:)symbıan hastasıyım :D bide n70 var o kenara kaldırdım 66yla takılıyorum yüklediğim yazılımlarla n70i aratmıyor bumlar benim bebeklerım:D

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Symbian hastası olduğun kadar da nostalji hastasısın sanırım :)

quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
Symbian hastası olduğun kadar da nostalji hastasısın sanırım :)

Sayılır :D 1 ay önce elime bozuk 6600 geçti. Efsane bi cihaz olduğunu biliyorum bi symbian n70 kullanıcısı olarak,tamir konusunda kararsızdım sorun şu 1 yıl kadar pili içinde kalmış öylece kullanılmadığından anakartında tuş işlemcisi arızalı ve 1-2 tuş çalışıyor diğerleri basmıyor tek sorunu bu.Tamir için fiyat sordum 40 tl demezmi zaten telefonun fiyatı o kadar dedim çıktım ordan başka yere gittim 20 tl yaptırdım fönle lehim yaptı+değişen parça için garanti verdi. Çıktım ordan sıra 6600 için mmc kart bide zor bulunuyor bendede 1gb sd n73 için kart vardı 512 lik mmc kartla takas ettim:D :D bataryasını bi arkadaşım verdi suya düşen telefonunun orj pili 3-5 lira yan sanayi çakma almadım. Ve kullanmadan önce hard ve soft format attım kartı biçimlendırdim program paketini yükledim şuanki özellikleri ve kullandığım programlar,
Nimbuzz son sürüm(Facebook msn canlı chat icin)
Opera mini 6.5 internet tarayıcı +kullandığım 1gb net
Core player hd video bile var mpeg falan.
Xplore(dosya yöneticisi)
Gamyun online canlı okey internetle çalışan yüklü.
TTPOD mp3 player.
Noviremote Tvler için kumanda programı kızıl ötesiyle çalışıyor,her marka tvye uyumlu arçelik beko vestel ve diğer tüm markalar için uyumlu.
:)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kıyamaaaam :D
Windows phone da baslat menüsü mü varmıs :D
Marjinal bisey olmus eline saglık :alkis

quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
Kıyamaaaam :D
Windows phone da baslat menüsü mü varmıs :D
Marjinal bisey olmus eline saglık :alkis

Windows phonenin açığını buldum başlat menüsü yok:D eyvah microsoft dava açıcak bana :D programı benden istiyolar :D bil geytis dediki abi ekmeğimizle uğrama baslat menüsünü nasıl yaptın bïzede söyle dedi kıyamadım bende:(

rapperboy09

Üye
N70 candır 6600 canan:D

yunus5055

yunus5055

Üye
... Allah bida 6600a düşürmesin ne diyim abi :p sonuna kadar n70 ... 66 nın en sinir olduğum yönü 3g yok ...colorfixler yüklenmiyo ve ... ohooo şimdi say say bitmez :p ...

quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
... Allah bida 6600a düşürmesin ne diyim abi :p sonuna kadar n70 ... 66 nın en sinir olduğum yönü 3g yok ...colorfixler yüklenmiyo ve ... ohooo şimdi say say bitmez :p ...

Arkadaşım suya düşen hurda N70 ini verdi sadece anakartı ve ekran arızalı ve tamir ettirmeye değmez:)tuş boardı kasası kapağı titreşim,mikrofonu,hoparlör,şarz slotu,2mp kamera entegresi hepsini kendi hN70imde denedim sorunsuz calışıyor n70im hiç tamire gitmedi ama bozulsa bile sorun yok :Dmaşallah tam 5 yaşında:)

yunus5055

yunus5055

Üye
Şu resimlerin orjinali koyma ya .. Ss ini koy ... Acayip boyutu artırıyorsun ya sayfanın ... Üstelik light kontrol programını kullanmadığını görüyorum ... Tuşların ışıkları yanıyor ... Boşa şarj israfı bence ...

quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
Şu resimlerin orjinali koyma ya .. Ss ini koy ... Acayip boyutu artırıyorsun ya sayfanın ... Üstelik light kontrol programını kullanmadığını görüyorum ... Tuşların ışıkları yanıyor ... Boşa şarj israfı bence ...

Tuş boardındaki ışıkların hepsini 1 hafta önce cımbızla söktüm programla yapınca şarzı sömürüyor ful şarj edince ekran ısıklarını kısıp dışarda bi yere giderken falan şarzı hiç bitmiyor karanlıkta bile tuşları kullanabiliyorum.

yunus5055

yunus5055

Üye
Tuş boardındaki ışıkların hepsini 1 hafta önce cımbızla söktüm programla yapınca şarzı sömürüyor ful şarj edince ekran ısıklarını kısıp dışarda bi yere giderken falan şarzı hiç bitmiyor karanlıkta bile tuşları kullanabiliyorum.

Yoo bence hiçte şarji sömürmuyor... Bende sürekli açık durur program ... Ekran ışığı yarım ve tuş ışıkları kapalı kullanıyorum ... Ama ekran ışığını son seviyeye getirince gerçekten sömürüyor :p

---------- Eklendi @ 10:23:01 ---------- Yazıldı @ 10:20:47 ----------

Üstelik yani nden ışıkları sokeyimki ... Telefonumun özelliğini nden azalatayim ... Işığın gerekli olduğu zamanlarda oluyo sanki ... Bence yanlış yapmışsın sökmekle ...

quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
Yoo bence hiçte şarji sömürmuyor... Bende sürekli açık durur program ... Ekran ışığı yarım ve tuş ışıkları kapalı kullanıyorum ... Ama ekran ışığını son seviyeye getirince gerçekten sömürüyor :p

---------- Eklendi @ 10:23:01 ---------- Yazıldı @ 10:20:47 ----------

Üstelik yani nden ışıkları sokeyimki ... Telefonumun özelliğini nden azalatayim ... Işığın gerekli olduğu zamanlarda oluyo sanki ... Bence yanlış yapmışsın sökmekle ...

Devamlı açık duran program şarzı azaltır.Işıkları söktüm çok hızlı kullandığım ve yazdığım için karanlıkta veya geçe bı sorun olmuyor.:)

yunus5055

yunus5055

Üye
Devamlı açık duran program şarzı azaltır.Işıkları söktüm çok hızlı kullandığım ve yazdığım için karanlıkta veya geçe bı sorun olmuyor.:)

Doğru diyorsun ama programın sadece mdl dosyası açık duruyo .. App si değil ...

222112

222112

Üye
Benim de 6600 ım vardı hâlâ da var. Bi ara suya düştü kafayı yedi telefon 1 gün güneşte bıraktım. Sonra çalıştı. Ama bazı tuşlar çalışmıyordu. Benim ihtiyaçlarımı da karşılamıyordu yavaştı da. Ben de N70'e terfi ettim.

rapperboy09

Üye
Ama Ne olursa olsun 6600 şimdiki akıllı telefonların mihenk taşıdır.Bir ara ben de kullanmıştım Telefon o kadar yavaştı Ki insanı sinir edecek düzeyde.ben De sattım

yunus5055

yunus5055

Üye
Diyorumya abi allah bida 6600 a düşürmesin :p ... N70 ten sonra 5800 a geçecem sonrada android bi tel alırım hani şu oyun konsolu olan bi tel var onu düşünüyorum ... Zaten 6 7 yıl geçmiş olur :p

222112

222112

Üye
Bende var android ama telefon değil tablet :D

---------- Eklendi @ 19:00:42 ---------- Yazıldı @ 18:52:19 ----------

Diyorumya abi allah bida 6600 a düşürmesin :p ... N70 ten sonra 5800 a geçecem sonrada android bi tel alırım hani şu oyun konsolu olan bi tel var onu düşünüyorum ... Zaten 6 7 yıl geçmiş olur :p

Yunus cepten görmüyosundur belki ama o işaretler PC de adama dil çıkartıyo XD :D :p

yunus5055

yunus5055

Üye
Bende var android ama telefon değil tablet :D

---------- Eklendi @ 19:00:42 ---------- Yazıldı @ 18:52:19 ----------

Yunus cepten görmüyosundur belki ama o işaretler PC de adama dil çıkartıyo XD :D :p

Bende farklı bi gülme şekli olarak gözüküyo :) olsun ya nolcak forumda yabancımi var sanki ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...