Nokıa yetkılı garantı servıslerı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

sympatico

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa yetkılı garantı servıslerı hakkında
arkadaslar önce ilgilenen olursa başından geçenleri anlatayım ,
dun sabah saat 10 gıbi diğer klasöru yüzünden telefonu menüye girerek ilk defa sıfırlama işlemi yaptım sorunsuz gercekleşti , sonra telefonda kapasite konsolunün olmadığını farkettim acaba neden diye sürüm numarasına baktım eski partıco surum numarasına donmus ardından yazılım güncellemeye gırdım sanki daha once yüklü değilmiş gibi güncellemenız var dedi , ben de tamam yukleyeyim dedim yüklemeyi yap dediğım gıbı carklar donmeye basladı sarjın bıtmesıni bekledım actım hala donuyordu ses , guc ve kamera tuslarıyla sıfırlamayı denedıysemde hıc bi sonuc alamadım dondu de dondu , işin içinden çıkamayacağı mı anlayınca da servise göndermeye karar verdim , sorum ise servise gonderirken ne gıbi işlemler yapmam gerekiyor , telefonu turkcell bayisinden almıstım , verecegım servisin kvk yada genpa olması fark edermi ? İlk defa servısle ısım olacak yardımcı olur musunuz lutfen.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hiç fark etmez. Her iki servise de verebilirsin. Servise vermeden önce çevrende Nokia Care noktası varsa onlara görür yarım saat içinde yapıp verirler.

alical33

alical33

Üye
en iyisi aldığın yere götür onlar göndersin veya telefon kvk garantili ise netten kvk servislerine bak sana en yakın olan şubeye mng kargo ile telefonu gönder kargoya verirkende kvk ya gideceğini söyle kargoya vermeden önce şikayetlerini bir kağıda yaz paketin içine koy sonra kvk yı ara şu imei nolu telefonumu mng kargo ile şu şubenize yolladım de sonra kvk nın sitesinde cihaz takibi bölümünden kontrol et 3 iş günü içinde kayda geçer sistemde görünür ondan sonra işlem tamamlanınca senn adresine telefon yeniden kargolanır

sympatico

Üye
    Konu Sahibi
hiç fark etmez. Her iki servise de verebilirsin. Servise vermeden önce çevrende Nokia Care noktası varsa onlara görür yarım saat içinde yapıp verirler.

cevabın için teşekkurler
çevremde nokia care yok bu yuzden kargo ile gondermeyı dusunuyorum , telefonun yanına fatura ve garanti belgelerını koymam gerekıyor dımi ? Sorunuda telefonu gönderecegım kutuya not duserek mi belirtiyoruz yoksa müş. hizmetlerimi aramam gerekir ?
Cellat_03 isımlı arkadısımız dakika farkıyla tam da bu soruya cevap vermis tesekkurler.

komando04

komando04

Üye
cevabın için teşekkurler
çevremde nokia care yok bu yuzden kargo ile gondermeyı dusunuyorum , telefonun yanına fatura ve garanti belgelerını koymam gerekıyor dımi ? Sorunuda telefonu gönderecegım kutuya not duserek mi belirtiyoruz yoksa müş. hizmetlerimi aramam gerekir ?
Cellat_03 isımlı arkadısımız dakika farkıyla tam da bu soruya cevap vermis tesekkurler.

garanti yada fatura gerekmez eğer kvk varsa direk kendin bırak daha çabuk alırsın telefonu

alical33

alical33

Üye
cevabın için teşekkurler

rica ederim kolay gelsin

Üst Alt