Nokia yeni versiyon Türkçe dil sorun resimli çözümü (DENENDİ %100 BAŞARI)

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında gariban04 tarafından paylaşıldı. Okunma: 10634 | Cevaplanma: 40

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia yeni versiyon Türkçe dil sorun resimli çözümü (DENENDİ %100 BAŞARI)

TElefon açılmıyor test mode yazıyor

Yazan: sefaturut

Nokia yeni versiyon Türkçe dil sorun resimli çözümü (DENENDİ %100 BAŞARI) konusuna benzer içerikler

1. Nokia Telefonlara Versiyon Atma Ve Türkçe Dil Yükleme sorunu ( 10 Eylül 2009 | Symbian Destek )

arkdaşlar ben bu şeyi nasıl yükleyecem indirdim kurdum ama olmutor yardımcı olabilirimisiniz [email protected]
  2. Nokia E 51 Yeni versiyon yüklendikden sonra dilini nasıl türkçeye çevirebilirim. ( 14 Ocak 2010 | Cep Telefonları Genel )

Nemesis Service Suite programını yükleyerek bu problem çözüleceği sitedeki arkadaşlar tarafından yazılmış.Ancak bu program E 51 i tanımıyor.Başka nasıl bir işlemle türkçe dilini yükleyabilirim.
  3. Nokia e71(versiyonu yeni güncellendi) mesajlaşmada türkçe karakter sorunu ( 2 Mayıs 2010 | Symbian S60v3 Destek )

Mesaj atarken türkçe kararkterler olan ı,ğ,ç,ş gibi harfer kulandığımda mesaj 165 karakter değil 70 karakterlik bir kısım dolunca ikinci mesaja geçiyor. aynı sorun 6600 da olmuş ve na sms ile engellemiştim ancak bunda oda bir işe yaramadı çözüm...
  4. Nokia 5800 Xm - Nokia Maps Gps Sorunu %100 kesin çözüm | Denendi. ( 25 Haziran 2010 | Cep Telefonları Genel )

Merhabalar... Uzun zamandır Nokia ovi maps ile gps'e onlarca çözüm yolu denememe rağmen bağlantımı sağlayamıyordum.. Telefona hard format attım, güncelledim, virüs taraması yaptırdım, nafile.. Sorunum hakkında foruma konu açmıştım fakat yine...
  5. Nokia 6700 türkçe dil sorunu ( 12 Mart 2011 | Cep Telefonları Genel )

öncelikle herkese merhaba benim nokia 6700 ım güncellidekten sonra ingilizce oldu ayarlarda bakıyorum sadece ingilizce fransızca ve arapca var türkçe yok nasıl türkçeyi yükleyebilirim çok acil yardımcı olursanız seviniriim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:51:04