Nokia yeni versiyon Türkçe dil sorun resimli çözümü (DENENDİ %100 BAŞARI)

Sponsorlu Bağlantılar

B@rserk

Üye
kardeş usb kablosu ile yeni versiyon atılabiliyor mu telefona?

gariban04

gariban04

Üye
    Konu Sahibi
kardeş usb kablosu ile yeni versiyon atılabiliyor mu telefona?
Tabiki atılıyor kardeşim bak bu linkte ayrıntılısı var maxicep farkıyla
http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html bak anlatılmış buyur

--------------- Ekleme ---------------

navifirmda ppm dosyası ındırmek ıcn cıkmıor arkadaşm yardımcı olurmusn ?

arkadaşım sorunnunu tam anlayamadım daha iyi açıklayabilirmisin

savas-y

Üye
sıte sahıbını arayabılecem bı numara yok mu bır yerde takıldım da onu soracaktım...

karizmakankiler

karizmakankiler

Üye
böyle şeyleri yinede bir kere deneyin ama fazla uğrasmayın telefonun flash ını yakarsınız benden söylemesi...

rudeboytr

rudeboytr

Üye
valla çok işime yaradı bu sayede teli türkçe yaptım v 07.96 5130 XM :)

bal kemal

Üye
eline emegine saglik ,cok tesekkurler.

vahit_nazari

Üye
Yav benim telefon nokia 6120c.sizin dediğiniz şeyleri yptım.bende 7.20 sürümü yüklü.onu işaretleyince ppm dosyası gelmiyor.ayrıca rengine göre telefon seç diyorsun ekran rengine göre mi.bi de son kısımlara gelince bir önceki versiyondan türkçe dil seçimi yaptığımız dosyayı seçip açtığımızda 3 ü değil 4 ü yeşil yanıyo.ap variant mı ne onun üzerine tıklayıp onu da söndürdüm.bilmiyorum yanlışmı yaptım da.zaten jaf hata verdi.jaf box not installed diyor başlatırken emülatörü.sonuçta yapamadım. çünkü tr dil dosyası çıkmıyor navifirmde.önceki versiyonları da inceledim tr dil dosyası bulamadım.

mücahit63

Üye
olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

--------------- Ekleme ---------------

olmuyor olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
benimle oyunmu oynuyormusun

morgensternn

Üye
hakkatten çok teşekkürler denicem birazdan

vellialli

Üye
selamlar telefonum nokia n 73 dil yüklemek için tarif ettiğiniz gibi tüm programları yükledim sırası ile uyguladım fakat navifirmde ppm diye bir dosya bulamadım telefonun modelindeki tüm versiyonların içlerine baktım fakat ppm diye bir dosya yok başka bir uzantı olabilirmi eğer olursa adı nedir.

tolsen92

Üye
çok çok çok teşekkur ederim aylardır bunu arıyodum ama phoenixle olmuyo heralde

degerli43

degerli43

Üye
ama sorun çıkartabilir.. ppm dosyası 07.95 sürümüne ait diğerleri 07.96 ya.. bence 7.95 yükleyin 5130 için.. hatta 6.94 en iyisi onu yükleyin 7lerle hiç uğraşmayın

m17

m17

Üye
7.97 için deneyen varmı?

m17

m17

Üye
Biraz tırsarakta olsa V7.97'de denedim başardım :)
Benim için tek sorun mesaj yazarken TR karakter kullanamamaktı çözdüm onuda teşekkürler. :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
eyvallah kardeş teşekkürler daha kolay yol buldum sayende.

mahmut-kys

mahmut-kys

Üye
zahmet olmassa linkleri yenilersen

karatastelekom

Üye
arkadaşlar hiç denemedim ama şimdi deneyeceğim yardımınız için teşekkürler

Ekselans31

Üye
kardeş dosya bulunamadı diyo..
Konuyla ilgili olan bir arkadaş varsa yardım edebilirmi

gariban04

gariban04

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar okul nedeniyle bakamıyorum linkler silinmiş kusura bakmayın programları bulan biri varsa linkleri versin:(

Üst Alt