1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Nokia x3 sürümümü güncelleştiremiyorum. Telefonum bozuldu!

• 22 Ekim 2010
  • 1812 Okunma
  • 5 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Merhaba arkadaşlar,

telefonum almanyadan geldi, garanti belgesi hiç birşeyi yok.
    Usb girişi bozuk, sürümü eski olduğu için batarya sorunu var. Eski versiyon kullananlar bilir. Telefonda bu versiyon varken telefon hiç bir işe yaramıyor çünkü hiç birşey yapılmıyor.Telefoncuya götürdüm usb kısmının ana hatları kopmuş ve hiç bir şekilde düzelmeyeceğini söyledi. Bu durumda telefonda güncellenmiyor. Başka bir güncelleme yolu yok ise, telefonu çöpe atmaktan başka hiç bir çarem yok.

2. telefonu internet üzerinden güncelleyebilirsin.menüden cihaz yöneticisi varsa oraya girip güncellemeleri kontrol et deyip güncelleme varsa güncelleyecektir.veya şu özellik varsa *#0000# deyip seçeneklerden güncelleme yapılıyormuş.

3. Zaten sürüm güncel diyor. V3.60 'da . oysa 8. sürüm bile var. Yani sürümüm güncel olmamasına rağmen güncel gösteriyor.

4. usb'yle bile aynı şeyi söyleyecektir.

5. keşke güncelleseymişsin yapılacak en büyük hata:ah
    ben hiç güncellemedim bi sorun yok şimdilik :oke:
    bence servise geri gönder eski yazlımını yüklesinler:hmmm

6. garanti belgesi yok elimde işte. yani telefon çöpe gidecek? başka çözüm yolu yok.

Yüklüyor...