Nokia X3 K.V.K'da telefon değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hascorn

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X3 K.V.K'da telefon değişimi
Öncelikle merhabalar, sizlere birkaç sorum olacaktır;
1.5 ay önce Nokia X3 aldım. Ve Pazar günü itibariyle açıp kapatmam sırasında NOKIA simgesi geldi ve 3-4 kez restart attı. Daha sonra aldığım yere götürdüm ve ertesi gün gelmem söylendi, gittiğimde telefonu tamir eden arkadaş yapamadığını dosyaları yüklediği esnada yarıda kesildiğini dolayısıyla KVK'ya götürmemi söyledi.. Şimdi cihazı alalı 1.5 ay oldu. KVK'ya götürdüğüm takdirde tamir ettirmenin yanında anında orda yenisini nasıl alabilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler.

Starsley

Anında alamazsın servis yapar verir eğer yapılamazsa yenisini verebilirler ama senin durumun tehlikeli çünkü adam halledememiş yani telefon değil

hascorn

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi cihazı tamir etmeye çalışan arkadaş 'dosyalarını yüklüyorum yarıda kesiliyor KVKya götür' demişti.
KVK da cihazı yaparlarsa ücret isteniyormu yapımdan sonra ve eğer yapılamazsa yeni bir cihazı vermeleri için garanti belgesi gerekiyor değil mi?

Starsley

Belge tabiki gerekiyor eğer süresı devam ediyorsa ücret almazlar.

hascorn

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı KVK yerine daha geniş kapsamlı telefon tamiri yapan bir yere götürdüm, telefonu çok kastığımdan dolayı böyle olduğunu söyledi tabi buna telefonun yavaş olması menüler arası dolaşmada olan yavaşlığında sebep olabileceğini söyledi. 20 TL ye mal oldu.
Bu arada şunuda söyleyeyim cep telefon veya herhangi bir cihaz alırken MUTLAKA GARANTİ BELGESİNİ almayı unutmayın.

Starsley

Hayırlı olsun halletmişsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt