Nokia x3 beyaz ekran sorunu (defalarca verildi demeyin okuyun)

Sponsorlu Bağlantılar

haciragipdayi

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x3 beyaz ekran sorunu (defalarca verildi demeyin okuyun)
Bütün internet aleminde dolaştım arkadaşlar phoenix service soft yükleyin dediler derdimi anlatamadım telefon açılmıyor sorunu anlamışsınızdır telefon 5 kere kendine reset atıyor bazı arkadaşlar yazılım yükselt dediler fakat telefon açılmıyor nasıl yükseltmemi bekliyorlar hala anlamış değilim lütfen bu mevzu hakkında bana yardım edermisiniz şimiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyorum

Not : x3 alırken 5 kere düşünün :D

e_roll

e_roll

Üye
allah yardım etsin ne diyek :D:D

haciragipdayi

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu arkadaşlar deneyimli birisi teşekkür ederim bu arada

--------------- Ekleme ---------------

Lütfen arkadaşlar muhakka vardır bilen yapan ):

umut_tr_umut

umut_tr_umut

Üye
arkadaslar x3 telım var hıc bı sorun olmadı masallah :D tavsıye ederım ses dıer tellere gore daha net kulaklıkta super ses alıyoru ızmırlı olanlar bılır meshur eshot otobuslerınde yanımdakı bayan sarkının sesını kısabılırmısınız dedıler :D

haciragipdayi

Üye
    Konu Sahibi
Servise yolladım nokia almanın zararları ne diye se almadım hala anlamam of :@

OndeatD

OndeatD

Üye
bende x3-00 kulanıyorum ama hiç sorun yaşamadım sen en iyisi aldıgın yere söyle

themurat54

themurat54

Üye
telefon kapalı iken pc ye baglayip yazılımı güncellemeyi dene pc görür mü bilmiyorum ama bi ihtimal olur

sfcn54

sfcn54

Üye
Bendede x3 war ama Sadece Yavaşlıo, kasıo Şarj olayı yüzünden

scarnascar2

Üye
kardeş board unda sorun var guncelleme fln hıkaye servise gotur senden kaynaklanmayan bı hata varsa değiştirirler zaten

nfsnihat

nfsnihat

Üye
Bütün internet aleminde dolaştım arkadaşlar phoenix service soft yükleyin dediler derdimi anlatamadım telefon açılmıyor sorunu anlamışsınızdır telefon 5 kere kendine reset atıyor bazı arkadaşlar yazılım yükselt dediler fakat telefon açılmıyor nasıl yükseltmemi bekliyorlar hala anlamış değilim lütfen bu mevzu hakkında bana yardım edermisiniz şimiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyorum

Not : x3 alırken 5 kere düşünün :D
Aynı olay benim de başıma geldi

http://www.maxicep.com/nokia-s40-ve...re-guncelleme-olu-telefon-cozuldu-364242.html

anlatımını kendim yaptığım konuyu bir oku kardeşim. telefonun ölmüş. ancak USB si çalışıyor muhakkak. Phoenix Service Suite kullanarak "Deadphone" seçeneğini aktive ettiğin takdirde yazılımı yeniden yükleyebilirsin.

kaancem94

kaancem94

Üye
benmde öyle olmuştu servise götürdüm yazılım resetlenmiş dediler. x3e tema oyun falan yükleyince bazılarında yazılım sıfırlama yapabiliyomuş servise götür telefon ne şarj aletini görür ne de usb yi ;) açmaya çalıştığında 3-4 defa beyaz ışık yanıp söner sonra kapatır kendini ben servise verdm geldi şimdi rahatım ;)

Üst Alt