Nokia x2 Kamerası hakkında !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tatak39

tatak39

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x2 Kamerası hakkında !
Beyler ben nokia x2 aldım yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum herşey gayet güzel fakat kamerası 5 megapixel ama 5 megapixel gibi cekmiyor bazı arkadaşlarımın 2 megapixel telefonu var o benimkinden daha iyi çekiyor.Ama kameranın üstündeki jelatini cıkarmadım tek umudum o çıkarınca iyi çekermi x2 kullanıcılarına sesleniyorum.Bide x2 de güvenlik kodu falan koyuyorum etkinleştiriyorum fakat kod falan sormuyor...! Son arzum ise Facebook ayarlarını verirseniz sevinirim nasıl ayarlayabilirim uğraşayım dedim 2.50 lira gitti herşey için şimdiden teşekkürler yanıtlarınızı beklıyorum..

hoss

hoss

Üye
kamerasinda otofokus yok isterse 10megapiksel olsun fark etmez
otofokus ve makrosu olmayan bi cihazi ben olsam kesinlikle almazdim
nokia insanlari surekli kandiriyo megapiksel olayiyla
mesala c7 modeli var gorende 8mp kamerasi o superdir diyo ama cogu insan otofokusu bilmiyor o yuzden haya yapip aliyorlar sonra pisman oluyorlar

tatak39

tatak39

Üye
    Konu Sahibi
teşekkur edrim :(

Elektr0

Elektr0

Üye
X2 bende kullanıyorum. hoss'un dediklerine katılıyorum çok dogru nokıa önceden nokıa idi şimdi NOKLA çin üreticisinin ürünleri gibi yapıyor. X2 de 5Mp kamera var ama otofocus yok ve gerçek bir 5Mp yok sanki C7 de 8Mp kamera var ama otofocus yok. LG KP320 de kullanıyorum 3Mp kamera var otofocusda var çok güzel fotolar çekiyor... N79 un kamerası ile karşılaştırdım X2 nin kamerasından 10 kat daha iyi zaten kamera lenslerine bakınca da belli oluyor

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Sıradan bir kamera kullanıyor Nokia. Carl-Zeiss 5 mp ile normal 5 mp aynı değil. Yani her 5 mp aslında 5 mp değil. Aslında megapiksel olayı fotografın boyutuyla ilgili. Kalitesiyle değil...

Elektr0

Elektr0

Üye
haklısın... X2 nin tek + sı 4 hoparlör performansı sesi çok iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt