### Nokia Ücretsiz Navigasyon Bende Ücretli Nasıl Oluyo Bu İş ? ### <<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
    Konu Sahibi
### Nokia Ücretsiz Navigasyon Bende Ücretli Nasıl Oluyo Bu İş ? ### <<
Arkadaşlar Bir Yardımcı Olun Yukledım Gene Kontor Gıdıyor ?

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
uygulamalara gir ordan yeri sec orda ayarlardan tümleşik gps harici hepsini kaldır konumlama sunucusu kapalı yap kontor gitmez

kur

kur

Üye
borbey in yukarda yazdigi dogru ;;;;
ilave olarak sunlari yap;
araclar-ayarlar-genel-konumlama sunucusu;tikla ac
erisim noktasi;turkcell internet yaziyorsa kontor gider.
burasi (tanimlanmalidir) yazmali tiklayinca en ustte yok yazar...
1 tek konturun gitmez...:aha:

ates

ates

Üye
ne yaparsan yap şebeke yiyor,,,6710 s gibi bir navigasyon cihazın varsa hatsız kullanarak navigasyonu kullanabilirsin.ancak o zaman paran gitmez........

aryscat

aryscat

Üye
ne yaparsan yap şebeke yiyor,,,6710 s gibi bir navigasyon cihazın varsa hatsız kullanarak navigasyonu kullanabilirsin.ancak o zaman paran gitmez........

Ya sallama amcam. :):):) 1 senedir giriyorum. Arkadaşların verdiği ayarlar doğru

Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkur ederim saolunnnnnn

orhaan48

orhaan48

Üye
uygulamalara gir ordan yeri sec orda ayarlardan tümleşik gps harici hepsini kaldır konumlama sunucusu kapalı yap kontor gitmez

arkadaşa katılıyorum benimde faturama ücret yansıyordu sonra ayarları yaptım kuruş gitmiyor ayarları vermiş arkadaş ben gene hatırlatıyım uygulamalar,yer,konumlama,konumlama yöntemleri ve burdaki seçeneklerden sadece tümleşik gps açık olsun diğer seçeneklerin hepsini kapat bunları yaparsan kontur veya fatura sorunun kalmaz normalde yardımlı gps i açık tutun derler şebeke operatörleri ama gerek yok bu sadece kapalı mekanlarda ii oluyo yani ev içinde yardımlı gps açık olunca daha hızlı bağlanıyor ama gerek yok tümleşik gps de sadece ilk bağlanırken çok az geçikme oluyor ama paranız cebinizde kalıyor

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hayır hepsini kaldır sadece tümleşik gps açık olsun yoksa tamamen gps donanımı kapatılmış olur ve cihaz uyduya bağlanamaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...