Nokia Telefonlarda Eski Versiyonları Geri Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

birinsan

Üye
Yok arkadaşlar olmuyor malesef yükleme yaparken yarıda hata veriyor ve kapanıyor

guero

guero

Üye
Güzel bişeye benziyor çok yararlı olacağına eminim teşekkürler arkadaşım

aliarslançorum

Üye
burada eski sürümü kendi otomatik olarak buluyomu

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
hayır bulmuyor eski versiyonu indirmeniz gerekiyor bakın telefonuna yanlış versiyon atmış arkadaşlar için açtim bu konuyu lütfen versiyonundan memnun kalmayıpta dili türkçe olupta eski versiyona dönmeyin çok tehlikeli telefonum daha kendine gelmedi lütfen sadece yanlış versiyon atanlar denesin...

berat_ahmet

Üye
ben bunu yapmaya calısıyorum ama baglantı modu normale gelmıyo ne yaomam lazım yuleyemedım

--------------- Ekleme ---------------

valla ben 2 gundur ugrasıyorum hala turjce eskı versıyon olmadı

Spaksu

Üye
Teşekkürler anlattıklarınız işe yaradı..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
jaf programı var onunla birde eski versiyonu yüklemeye çalışın

Spaksu Arkadaşımızda Eski Versiyona Dönüş

crazyfirat19

Üye
arkadaşlar benim başımdan daha önce gecti böle bisey n96ım vardı son versionu yüklemistim mesaj yazarken yavaşlıyodu eski versiyonu indirip phoneix ile anlatılanları yaptım bi yerden sonra tel açmadı bekledim açılır die yine açmadı sonra kndim açtım satıcınızla görüşün die bi baloncuk çıktı ve hiç gitmedi ve bütün tuşlar pasifti sonra servise götrdüm RPL si silinmiş dediler yani İMEİ si silinmiş çok uğrastım teknik servisler de 150 tl istediler. Elinde gözden çıkaracak teli olan varsa denesin bnde olsa denerdim bn yaşadıımı anlattım kimsenin kafasını karstrmak istemem...

--------------- Ekleme ---------------

bide JAF ın çalışanını kolay kolay bulamzsınız sürekli farkedilio ve çalışmıo adamlar O programı satarken belli bi süre kullanımını sağlayan sim karta benzeyen bi çiple satıyolar zaten...

jejOe

jejOe

Üye
Paylaşım için teşekkürler

casper32

casper32

Üye
Ya dostum bende 6630 var son versiyon yüklü ama versiyonda hata var bunu nasıl tekrar güncelleyebilirim ve bu güncel sürümleri nerden indircez

gardi

gardi

Üye
bende n86 var eski versiyon v11 dönmeye çalısıyorum ama baştan az bir sey ilerliyor sonra tık yok telefon kapanıyor nokia yazısında kalıyor gerisi yok.yokmu yardımcı olacak birileri.su eski v11 dönelim yardımcı olunda arkadaslar

parlamentt

parlamentt

Üye
Telefonum n97 Ben som surum u yukledım v21.0.102 sag hoparlorden ses gelmıyo eskıyı yukleyıne o sorun ortadan kalkarmı.

parlamentt

parlamentt

Üye
kardeşim konuyu açmışsın hic ilgilenmiyorsun insanların sorularına cevap versene

bayon

Üye
arkadaşlar kesinlikle böyle birşey denemeyin konu tarihi eski ama gören olursa denemesini tavsiye etmiyorum şahsen ben denedim dedikleri gibi telefon kendini kitliyo ve hiç bir şekilde yazılım atılmıyo servislik oluyor telefon benim telefonumun garantisi olmadığı için genpa servis de 86 lira hesap ödedim... (Parça değişimi yapılmış)

Üst Alt