Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

berdan54

Üye
E65 RM-208_emea_4.0633.74.00_v8.0

indiremiyorum no font yazıyor biel atarsanız sevinirim

mevt42

Üye
Arkadaşlar N97 mini telefonuma cfw attım fakat dili Türkçe değil.Cfw den menmunum fakat sadece dilini Türkçe yapmak istiyorum mümkün mü acaba ?

bastaklı18

Üye
n79 son guncelleme yokmu

unsignedint

Üye
paylaşım için teşekkürler

cesares_

Üye
ya kardeş eline sağlık ben daha önce n70 ve 6300'a falan attım ama yeni telefonum e5-00
onun rm kodu yoktu sayfa başında ekler misin çok acil bkliyorum bu trkcell teması beni deli ediyooooor :@
şimdiden tşk

yasokara

Üye
tşşekr

drfuchez

drfuchez

Üye
ben bisi anlamadim su e90 kirmizi benimki bi turkce yapamadim kircam en sonunda telefonu kablosu var takiyorum pc suite goruyor ama telefona baglanti yapamiyorum telefoncuyada goturdum telefonu baglayamadi bi turlu pc ye bende blootut dan baglaniyorum nasil turkce yapacam bi yardim edin arkadaslar

covar

covar

Üye
:tşk:

WaiC

Üye
Kardeş N8 in linki ölmüş bi yardımcı olursan çok sevinirim ellerinne emeğine sağlık bu arada

zahircandan

Üye
C5 RM-645 032.010 v2 EURO
linki kırk herhalde bi yardım edebilirmisiniz

softblues

Üye
x2 türkçe dil kodu lazım yardımcı olur musunuz? RM 618

mct_uck

Üye
Sonra Flashing menüsüne basın ilk sıradaki Firmware Update'e basın. Phoenix otomatik olarak telefonunuzun ürün kodu ile o ürün koduna uygun yazılım dosyalarını bulur.

ben yeni üyeyim. E71 telefonuma güncelleme yaptıktan sonra ingilizce oldu. söylediğiniz her şeyi yaptım ama Firmware Update yaptıktan sonra açılan pencerede hiç bir şey çıkmadı bom boş bir pencere çıktı.

yunusx3535

Üye
E71 RM-346 500.21.009 v10 EURO sürümü 'nde indirme yapamıyorum lınk kırık düzeltebilirmisiniz ?

evrenozay

Üye
merhaba arkadaşlar bende ölü telefonumu diriltmeye çalışıyorum sabahtan beri.ovi suite i sildim pc mden,nokia suite i kurdum,tam BELLE sürümüne güncellerken telefon öldü resmen açılmıyor..bilen yapan arkadaş varsa öncelikle şu phoenix programını indirebileceğim sağlam ve çalışan bir link rica ediyorum,sonrada telefonumu yeniden hayata döndürmek için nasıl bir flash atma yolu izlemeliyim bilgiilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler..

NOT: ( internette çok araştırdım fakat herkes biraz farklılaştırmış konuyu,kafam çok karıştı açıkcası )

gencmobil

Üye
arkadaşlar N73 RM-133 VE 4.0735.302 versiyon yüklü.. yeni yazılım yüklemek istiyorum lütfen biri yardımcı olsun.. hangisini nasıl yükleyecem.. baya bi karışık geldi.

tiger185

Üye
Merhaba arkadaşlar. Nokia 6630 telefonumu güncellemeye çalışırken öldü. Yalnızca power tuşuna uzun basınca nokia yazısı geliyor kapanıyor(ışık yok).ilk update yaptığımda telefonumu türkçe yapmıştım. Ya düşük versiyonu yükledim downgrade oldu. Düzeltmemin bir yolu varmı yardımcı olursanız sevinirim..

manyaq28

manyaq28

Üye
hocam bu program ile v3 olan bir telefonu v5 yapablilme imkanımız var mı mıdır

egos_1

Üye
senin canını yiyeyim allah razı olsun senden

efe arda

Üye
Hepinize teşekkürler.Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Kardesmm Yaa Benm tel 6650d Rm 400 ne burda ne baska yerdee ne flashınıı nede tr dil kodunuu bulamadmm lütfnn yardmmmcıı olurmsnn rica etsemm ??

Üst Alt