Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

kurucuova42

Üye
arkadaşlar n 97 mini tlf aldım türkçe idi yazılım güncelledim türkçe kayboldu ne yapmam lazım RM553 yardımcı olursanız sevinirim

Tufanbeyi

Tufanbeyi

Üye
NOKİA N97 Mini RM 555
Arkadaşlar Başka Yerden İndirdim ve Hemen Linki Buraya Attım..
Daha Deneme Fırsatım Olmadı İnşaallah Yararlı Olur. İhtiyacı Olan İndirsin...

Rar :

mfes

Üye
ERROR: Failed to set phone to flashmode

bu sekılde hata veriyor yapamıyorum arkadaşlar yardım edın tel:n95 8gb

ferhat068

Üye
usta ben tam olarak fazla anlamadim
bende e 72 var nns programiyla yulemeye calistim olmadi dil kodunu degidterdim telefonu guncellemek istedim nokia suitle
guncelleme yok diyor
senin verdigi denemek istiyorum ama nasil yapacam
phoenix nasil calisiyor
birde
E72 RM-530 031.023 v6 (EURO)
bunu indiriyorum bunu nasil yapacagim
biraz ayrintili anlatirmisin neler yapmam lazim
yardilarini bekliyorum tesekurler

rkayaci

rkayaci

Üye
C5 ingilizce cihaza türkçe dil paketini yüklerken cihaz açmaz oldu. sadece ilk açma esnasında titriyor ama açılmıyor, bilgisayar ile telefon arasında iletişim kuramıyorum. versiyonu 071 idi öneriniz nedir? yada düzeltme imkanı varmıdır?

ulubatlı61

Üye
sağol kardeş...

alone151

Üye
VERDİĞİN EMEKLER İÇİN ALLAH RAZI OLSUN nokia 2700 telefonumu güncelleyerek 9.98 versiyonu yükledim ama türkçe dil seçeneği yok tekrar 9.97 yükledim ama bi al versiyon olduğu için tel kabul etmedi 9.98 nasıl tamamen silip 9.97 yi yükleyebilirim. teşekkürler

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
VERDİĞİN EMEKLER İÇİN ALLAH RAZI OLSUN nokia 2700 telefonumu güncelleyerek 9.98 versiyonu yükledim ama türkçe dil seçeneği yok tekrar 9.97 yükledim ama bi al versiyon olduğu için tel kabul etmedi 9.98 nasıl tamamen silip 9.97 yi yükleyebilirim. teşekkürler

navifirm ile türkçe dil kodlu versiyonu yükleyin

ferhat068

Üye
usata dedigin yonteleri teker teker denedim flas atarkan hata geldi senin dedigin gibi bilgi sayari acip kapatim telefon acilir bekleyin yazmistin telefon acilmiyor 10 dk oldu normalmi

tween34

Üye
usta öncelikler teşekkür ederim; korkarak girdiğim bu işte yüzümün akıyla çıktım :)

yanlışlıkla "RESTORE USER PRODUCT" tuşuna bastım yeni versiyon yüklendi ama emin olmak için "REFURBISH" ile yaptım kabul etti yazılım yüklendi. Tekrar teşekkürler emeğine sağlık.

Tufanbeyi

Tufanbeyi

Üye
Arkadaşlar açılmayan telefondan korkmayın bu konuda daha önce bende yazmıştım tam olarak okuyun allahın izniyle hal edersiniz..

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
usta öncelikler teşekkür ederim; korkarak girdiğim bu işte yüzümün akıyla çıktım :)

yanlışlıkla "RESTORE USER PRODUCT" tuşuna bastım yeni versiyon yüklendi ama emin olmak için "REFURBISH" ile yaptım kabul etti yazılım yüklendi. Tekrar teşekkürler emeğine sağlık.

güle güle kullanın...

Tufanbeyi

Tufanbeyi

Üye
Arkadaşlar Bende Yurt Dışında Gelen Bir N97 Mini Var ve Vodafone Yazılımlı İdi Kıcık Oluyordu bende yazılım attım ama çok hantal oldu.
şimdi yeni yazılım atmak istiyorum ama hata veriyor..acaba hata nerede..
Bende Ekrana Çıkan Hata Bunlar
An optimal file is missing. The file is:RM555_RM553_101_000_M004_8GB.fpsx
Would you like to continue the flashing?

ensar63

Üye
Teşekkür ederim

ahmet2056

Üye
nokia c1-01 varmı ?

omerbilir1

Üye
teşekkür ederim nokia 5800 telefonumu nokia suite de yazılım güncellemesi yaptım ve türkçe dil paketi kayboldu
yeniden türkçe dil paketi yüklemem gerekiyor ama phonix programını bilgisayarıma yükledim çalışmadı ne yapmak gerekiyor

recepeser

Üye
arkadaşlar nokia c3 telefonuma phoenix programı ile dil paketi yüklerken yarıda kesildi şimdi telefonumda açılmıyor açılıp 2 sn sonra tekrar kapanıyor ne yapabilirim acill yardım edin!

kaya1964

Üye
hocam benım telefon c6-01 yazılım surumu:014.002.00.01 surum: PRI1.2 yazıyo nasıl ne yapacam bılmıyorum.ayrıca msn bır turlu yukleyemıyorum lutfen yardımcı olurmusun.selamlarımla

Üst Alt