Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

hit85

Üye
teşekkürler arkadaşım. ellerine sağlık denedim (n70) harika oldu. Çok çok teşekkürrrr

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Benim n73 tel telefonuy günceledikten sonra tel dili yabancı oldu üste anlatıgınız gibi yaptım olmadı benim tek anlamadıgım nokta bu indirdigimiz versiyonu bilgisayara nasıl yüklüyecez yukarıda demişsin ama lütfen yardım....

exe dosyasının üzerine cift tıklayınca otomatik olarak kurulur...

sagirhakan

Üye
ellerine saglık kardesım cook basarılı bı calısma olmus denedm harıka oldu allah razı olsun

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

memosen13

Üye
abi sağol yaa. süper oldu gzmediğim site kalmadı hep şu saçma nmss proğramını veriorlardı. azkalsın telefonum çökecekti . telefonu güncelledim ingilizce olmuştu. her sitede saçma sapan şeyler yazmıştılar. az önce yukarda yazılanları yaptım . şuan telefonum süper . n73 me. hem yeni özelliklerde eklendi en önemlisi telefonum en sonunda tekrar türkçe oldu. ne kadar teşekkür etsem azdır. emeğine sağlık

destroy116

destroy116

Üye
Sağolasın

sevo13

Üye
slm bende ABD den gelme nokia 5800 red var dilini BURADKİ YOLLARLA türkçe yapabilirmiyim acaba

--------------- Ekleme ---------------

slm bende ABD den gelme 5800 var dilini burdaki yöntemlerle TÜRKÇE yapabilirmiyim acaba...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
slm bende ABD den gelme nokia 5800 red var dilini BURADKİ YOLLARLA türkçe yapabilirmiyim acaba

slm bende ABD den gelme 5800 var dilini burdaki yöntemlerle TÜRKÇE yapabilirmiyim acaba...

Rm kodu nedir ona göre değisir.

sevo13

Üye
tel şu an yanımda değil yani olmayadabilirmi diyosunuz kardeşimde şu anda

WitchKing

Üye
teşekkürler :D

sevo13

Üye
ABD den alınma ingilizce dili olan cihazım Ayrıca kayıtlı bir cihaz bu versiyon yükseltme yada dil değiştirme kayıt işlemini iptal edermi yada sim kilidini kitlermi...

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
eline sağlık...

can bilge

Üye
arkadaslar n97 rm 505 var bende ama arkada yazan code 0576210 ben şimdi türkçe yapamayacam mı ?

sevo13

Üye
Rm kodu nedir ona göre değisir.

versiyon : V50.005
Rm-356

slm tolga versiyonu ve rm kodu yukarda olurmu ltf cvp bekliyorum...

version v50.005

RM-356

OLURMU TOLGA

can bilge

Üye
Arkadaşlar umarım bana da yardımınız olur yurt dışından gelen cihazımı malum türkçe yapmak için siteye baş vurdum kodlamayı falan doğru yaptım ve ilk yazılım güncellemesinde telefon acayip bir hal aldı bekleme menusundekı yazı ingilizceydi ve sadece vodafon yazısı vardı ve ekran siyahdı.
bir daha yazılımı yüklemek istedim ve yüklerken ortalarda takılı kaldı bağlantı kesildi dedi usbyi çıkarıp tekrar takın ve devam edin dedi ve devam etmedi en kotüsü galiba telefon çöktü ve hiç bir hayat belirtisi yok hiç açılmıyor ne yapmam lazım amlum garantisiz bir cihaz nasıl çalıştırabilirim yardımların için şimdiden çok teşekkurler

emrullahcaglar

emrullahcaglar

Üye
kardeş 6280-6288 ikisinede uyuyormu verdiğin link.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar umarım bana da yardımınız olur yurt dışından gelen cihazımı malum türkçe yapmak için siteye baş vurdum kodlamayı falan doğru yaptım ve ilk yazılım güncellemesinde telefon acayip bir hal aldı bekleme menusundekı yazı ingilizceydi ve sadece vodafon yazısı vardı ve ekran siyahdı.
bir daha yazılımı yüklemek istedim ve yüklerken ortalarda takılı kaldı bağlantı kesildi dedi usbyi çıkarıp tekrar takın ve devam edin dedi ve devam etmedi en kotüsü galiba telefon çöktü ve hiç bir hayat belirtisi yok hiç açılmıyor ne yapmam lazım amlum garantisiz bir cihaz nasıl çalıştırabilirim yardımların için şimdiden çok teşekkurler

telefona hard format atın
http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-tum-symbian-modellerde-hard-format-241532.html

ve tekrar yüklediğiniz yazılımın aynı versiyonunu yeniden yükleyin.

versiyon : V50.005
Rm-356

slm tolga versiyonu ve rm kodu yukarda olurmu ltf cvp bekliyorum...

version v50.005

RM-356

OLURMU TOLGA

evet olur RM 356 olur ama v50 te 2 adet türkçe dil kodu ile yüklenir

0591785 Euro2 Gun and Black Turkey
0559373 Euro2 Turkey Blue

bü iki dil kodundan birini secerek yükleyin diğer türkçe dil kodları v50 ye yükseltilemiyor veya v50 ingilizce yüklüyse türkçe bu dil koduna cevrilerek yüklenebiliyor.

sevo13

Üye
Teşekkürler deniyeceğim sonucu bildiririm TOLGA arkadaşım.Ayrıca bu yüklemeler kayıtlı telefonuma sorun açarmı sim kilit falan sorunu yaparmı...yada kayıtlı olmasına

Üst Alt