Nokia Telefonlara Versiyon Atma Ve Türkçe Dil Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

apocalypse6301

Üye
ya arkadaşlar ben biraz yeniyim.N95 telefonuma versiyon attım.ingilizce oldu ve telefon açılınca "orange" falan yazıyo. NAsıl türkçe yapcam? yazdıklarınızı okudum nemesis programı falan diyo o programı nerden bulcam?Ne olur yardım

yucel355

Üye
ultramp3 programı var lisans kodu ıstıyor yazarmısınız iml:353798003520204 nokıa 660

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
guzel ben n72 firmware kurdum 6630uma

s-hd

Üye
herkes farklı telden çalıyo

enes_tsl

Üye
paylaşim için çok tesekkür ederim

ıhlamur

ıhlamur

Üye
ya yapamıyorum bi yardım edermisin abi error veriyo surekli scan yapıorum hiç bilgi çıkmıyo

yaaşaar

Üye
teşekürler

fatih2727

Üye
selam arkadaşlar benim telefon var 3120clasic almanyadan geldi ama englsh ce nasıl türkçe yaparım onu

mami24

mami24

Üye
saol güzel paylaşım

konyar_87

Üye
çok saol elne sağlık

forcexxx1

Üye
ben n73 üme versiyon yükleyemiyoru.hep 14. dakikada yarım kalıyor.bu konuda bilgisi olan varmı neden yarım kalıyor acaba anlamadım.

Necron43

Necron43

Üye
n73 / rm-133

n73 me / rm-133

cenk_pars

cenk_pars

Üye
Emeğine sağlık

geisstbilal

Üye
ya ben 6500 slide ımın versiyonunu V 09.40 a yükselttim. dili ingilizce oldu bu NSS yi de kurdum bilgisayara.. ama scan bölümüne basınca " scan for product... Error! " yazıyo. imei numarasını çıkarması gerekiyıomş galiba ama cıkarmıyo. Nası türkçe yapabilirim bu telefonu acil yardımlarınızı bekliyorum .. şimdiden teşekkürler..

Necron43

Necron43

Üye
Slm, IMEI no deyil. Cep Telefonun (arkada yasan, yani Akkü cikar ve CODE yasan no).
IMEI no Simlock icin gecerli. ve Ca-53 veya Ca-70 Usb 20% telefonda hata veriyor.

dafmar

dafmar

Üye
kardeş n95 8gb için türkçeleştirme kodu yokdmu

wnztafa

Üye
n73 um ing oldu bunla turkce yapabilirmiyim yorumalrınızı bekliyorum simdiden saolun

axiseco

Üye
arkadaşlar 5300 telefonum var tema yükledim ve telefon açılmıyo açma tuşuna basınca ışığı yanıyo sora kapanıyo ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim...

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
paylaşım için sağol 6600 olsaydı :D

shaggy12

shaggy12

Üye
arkadaşlar E65 update yaptım dil ingilizce oldu bu proyla dil türkçe olurmu
selamlar

Üst Alt