>>>> Nokia Simlock Kirma <<<<

Konu, 'Symbian Destek' kısmında pc_server tarafından paylaşıldı. Okunma: 33836 | Cevaplanma: 50

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tüm maxicep.com Kullanıcılarına Güzel Bir Hediye. Nokia Cep Telefonunuzun Simlockunu Çözmeyi Hiç Denediniz mi? Hiç Bir Telefoncuya Gitmeden, 5 Kuruş Para Ödemeden.

Kullanımı: İlk olarak imei numaranızı verilen boşluğa girin ( imei öğrenmek için *#06# ). Sistem size bir şifre kırıcı kod verecek. Onu da telefonunuza girin. Telefonunuz yeniden açıldıktan sonra her kartı kullanmaya hazırdır. Teşekkür etmeyi Düşünürseniz konuya cevap olarak "tşk" yazmak yerine kendi düşüncelerinizi yazsanız daha iyi olur. Sizden istediğimiz sadece bu.

SİMLOCK KİLİT KIRICI
    hsn6262, mrtnzl, Méc~ ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. kardes kardes eski bilgiler biraz daha dikkat lütfen yinede paylasım ve emek ıcın sağol
  3. merhaba,nokia n70 icin simlock kaldirma programi lazim.Var mi arkadaslar.Selamlar
  4. link kırık cıktı kardesh duzeltırsen sevınırım:)
  5. TŞK ama N93 e olmuyo
  6. dostum olmuyor 3 ülke için geçerli sadece bu :(
  7. emeğine sağlık.
    emineiki bunu beğendi.
  8. bana lazım değil
  9. internetteki herhengi bir siteye imei kodunuzu vermeyin telefonu klonlayabilirler
  10. arkadaşlar bu program cok eski ve Türkiye de işe yaramaz
  11. Kanka Ozrrdenedım Ama Olmuyorrrrrrrrrrr
  12. selam bana n95 simlock programi lazim yardim ederseniz sevinirim arkadasalr
  13. Her siteyi IMEI nonuzu vermeyin. Tehlikeli:no:
  14. tsekurler ama n95 uymuyor- n95 uyumlu program yokmu
  15. e 51 için simlock kırma lazım varsa yardımcı olucak şimdiden teşeşkkürler
  16. selam arkadaslar bende n95 var ama sımkılıdının kırılması gerekıyor bana yardımcı olursanız sevınırım msn ım turki5h-03@hotmail.com sımdıden tesekkurler
  17. slm.bu program bende var.ama bütün nokia serisini kapsamiyor.
    yinede emege saygi.
  18. bu site hiçbir işe yaramadı doostum. bende 6300 var lütfen yardım edin... acilllx
    tşkr
  19. yaaa kdu telefona gir diyorsun ama nasıl daha ayrıntılı olabilirmi
  20. Bu dosya açılmıyor
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. simlock kırma

,
  2. nokia 6300 simlock nasıl kırılır

,
  3. 6700 simlock kirma kodu