nokia ses yükseltme şifreleri (bilenler içeri)

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında serhat1717 tarafından paylaşıldı. Okunma: 150992 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia ses yükseltme şifreleri (bilenler içeri)

NOKİA SES YÜKSELTME ŞİFRELERİNİ BİLEN VARSA YADA BUNU GİBİ ŞEYLER BURAYA KOYSUN.:deal:

SAMSUNG İÇİN OLANINI BULDUM AMA NIKİA İÇİN OLANINI BULAMADIM.:bilmem:

Yazan: serhat1717
    cevher58, atalet55, aysem6792 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Nokia için böyle birşey söz konusu degil diye biliyorum, duymadım ..

3. arkadaşım sağLıkLı bi OLay deyiL o iş..adamLAr yapsa yapardı demekki o hoparLör içn uygn ses seviyesi oki max. o kadar..hiç kurcaLama derim ben sora başın ağrımasın ;) hady koLay geLE...

srh-34-57-513 bunu beğendi.
  4. bn ce sn hic urasma bunlarla hoporleorlri patlıo samsungların

5. evet arkadaşım bende 6300 dan önce samsung kullanıyordum ses şifresiyle bi arttırdım hoparlör bozuldu :D

6. nokia da öle bişi yoq malesef

srh-34-57-513 bunu beğendi.
  7. Nokia da öyle bir özellik yok arkadaşlar.
    :locked:

nokia ses yükseltme şifreleri (bilenler içeri) konusuna benzer içerikler

1. NoKia 3500c ses yükseltme ( 24 Eylül 2008 | Java Uygulamalar,Programlar )

Lütfen yardım edin aradım aradım bulamadım böyle mp3 çalarken telefon yüksek ses istiorum maniac bişi istiorum arklara hava atmak için ideal olsun.:megafon:sesss:naughty::naughty:
  2. Nokia 5800 Ses yükseltme ( 2 Mayıs 2010 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Ben 5800 kullanıyorum telefonun sesini çok az buldum. Temiz ses önemli diceksiniz ama okadar az ses çıktıktan sonra pek bi önemi olmuor.Eski telefonum 6670 program atıp sesini çok fazla arttırabiliordum bu tip programar 5800 için yokmu?
  3. nokia n8 ses yükseltme ( 20 Ocak 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Selam arkadaşlar, ben az işiten bir insanım.Bir kazadan dolayı sag kulagım fazla ve iyi duymuyor.Sorum şu olcaktı.Nokia n8 'in sesini yükseltme şansımız varmı?Yani program veya telefona atacak patch felan varmı?Ha mp3 leriin pc de sesini...
  4. nokia ses yükseltme ( 15 Nisan 2011 | Symbian Destek )

Evet arkadaşlar olay karma karışık dunyada bulunan her telefonun ya ses yükseltme kodu yada bir programı var ben şahsen Motorola ve samsunglarda uyguladım kullandım fakat ilk defa aldığım nokia'5800xm telefonumun sesini yükseltecek bir...
  5. Nokia 7610 ses yükseltme ( 6 Nisan 2012 | Symbian Destek )

arkadaşlar bende 7610 var mp3 sesi çok az çıkıyor nasıl yükselte bilirim lütfen yardım ...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 20:46:11