Nokia S^3 Belle + 1GHZ + 512 Mb Ram'li bir tel çıkarsa satın alır mıydınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

• Evet, alırdım

Kullanılan: 47 51.6%
  • Hayır, almam

Kullanılan: 44 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    91
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nonamex

Üye
    Konu Sahibi

OğuzcanAbi

Üye
tipini gormem lazm :D

• Beğen
Tepkiler: u_cosar
pRime.

pRime.

Üye
Meegoya geçeceğim için almazdım ama meego kullanmayacak olsam kesin alırdım.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bu saatten sonra symbian biraz zor.anca şöyle saglam programlar çıktıgında,unsigned,signed olayı kalmadıgında,android programları çalıştırabildiginde ya da android kurulabildiginde symbian adam gibi bir işletim sistemine dönüşür.

Uruloki

Uruloki

Üye
MeeGo N9 alacağım için almam o gelmesede almam ayrıca bellenin öyle olması zor gibi resmi sonr çıkan N5 resmi ile değiş istersen

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
Bende meego düşünüyorum n8 in yanına birde n9 hiç fena olmaz doğrusu biri multimedya birisi linux...

WebStyle

WebStyle

Üye
Belle ve Anna'lı bir telefon almam şahsen. Android ya da Meego ise tercih edilebilir..

sultant

Üye
sybian telefon daha almam megoolu n9 varken ne gerek var

pensacola

Üye
Nokia Olsun Alırım Alırdım Aldım Gitti :)

Uruloki

Uruloki

Üye
zaten artık pek birşeyi kalmadı tam destek çıkanda yok onun için nokia çıkıp dicek ki ben desteğimi geri çekmedim işte bu özelliklerde telefon yapıcam uygulama ve oyunları portlıcaz belle çok farklı olucak derse anca bir şeyler olur artık

Dampierre

Dampierre

Üye
Symbian olduğu için almazdım. Zaten N9 dan sonra symbian'ı iyice unutur nokia.

eaagent

eaagent

Üye
N8 in tek eksiği tamamlanmış olurdu ve Symbian tercih edecek olsam alırdım

m542tf

m542tf

Üye
megoo yada wp7.5'i bekliyorum ikisinden birisini n8'imin yanına alacağım.

ozggurr

ozggurr

Üye
bu saatten sonra symbian biraz zor.anca şöyle saglam programlar çıktıgında,unsigned,signed olayı kalmadıgında,android programları çalıştırabildiginde ya da android kurulabildiginde symbian adam gibi bir işletim sistemine dönüşür.

arkadas android ayri bir isletim sistemi, symbian ayri bir isletim sistemi... isletim sistemine isletim sistemi mi kurucan?

Utku

Utku

Üye
Hayır ama FaNokia'lar kesin alır

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Symbian almam,Android,meego yada wp7 almayı tercih ederim.

ozggurr

ozggurr

Üye
Simdi cogunuz bana kizacak ama, ben halihazirdaki symbian'i bile cok kullanisli buluyorum. Ozellikle PC ile senkronizasyonu harika.. Mevcut haliyle de web tarayicisi haricinde diger isletim sistemlerinden eksik bir tarafi yok fazla taraflari var bence... Halihazirda 5800 ile muzik, N8 ile is ve eglence ihtiyacimi giderdigim icin yeni bir telefon almaya simdilik gerek duymuyorum.

Eger N8 sahibi olmasaydim alacagim telefonun ozelliklerinin islemci ve ram haricinde en azindan N8'deki ozelliklere sahip olmasina dikkat ederdim. USB OTG+fare ve klavye destegi+hdmi+dlna+nfc+ 85 ulkede ucretsiz navigasyon+BT3 ya da ustu+ortalamanin ustunde kamera+PC ile senkronizasyon+buyuk ekran+dayanikli ve albenili kasa+hafiza arttirilabilirligi olmazsa olmazlardan...

nidforspid

nidforspid

Üye
Simdi cogunuz bana kizacak ama, ben halihazirdaki symbian'i bile cok kullanisli buluyorum. Ozellikle PC ile senkronizasyonu harika.. Mevcut haliyle de web tarayicisi haricinde diger isletim sistemlerinden eksik bir tarafi yok fazla taraflari var bence... Halihazirda 5800 ile muzik, N8 ile is ve eglence ihtiyacimi giderdigim icin yeni bir telefon almaya simdilik gerek duymuyorum.

Eger N8 sahibi olmasaydim alacagim telefonun ozelliklerinin islemci ve ram haricinde en azindan N8'deki ozelliklere sahip olmasina dikkat ederdim. USB OTG+fare ve klavye destegi+hdmi+dlna+nfc+ 85 ulkede ucretsiz navigasyon+BT3 ya da ustu+ortalamanin ustunde kamera+PC ile senkronizasyon+buyuk ekran+dayanikli ve albenili kasa+hafiza arttirilabilirligi olmazsa olmazlardan...

nokia bıraktı symbianı dostum nereye kadar bu fanlık:ehe nfc bt3 üstü sen hangi telden bahsediyosun dostum???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...