Nokia Ovi Maps v3.01

Konu, 'Symbian S60v3 Harita / GPS / Navigasyon' kısmında ccry tarafından paylaşıldı. Okunma: 37454 | Cevaplanma: 69

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Nokia Ovi maps v3.01

Direk yükleyin olur.. fakat ben şöyle yaptım.. nokia ovi mapsi nokianın sitesinden yükledim, map loader ile haritalarımı da bir güzel yükledim, haliyle sürekli nokiaya bağlanmak istiyor. daha sonra üzerine verdiğim programı yükledim, harita problemim yok, bağlanma problemim yok.. Telefonum n95 8gb

Umarım sizde memnun kalırsınız.

Nokia Ovi Maps v3.01 - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. thanks inş olur

3. sağol, benimkide n95 8 gb :D
    yaşasın n95 kardeşliği :D:D
    vede n serisi :D
  4. kardes paylasimin icin sagol yalniz radar olayi yok bunda mumkunse radarlarida bulabilirmisin simdiden tsk.
  5. Sesli mi?
  6. sagol arkadas ben yukledim guzel calisiyo ama ok benden once gidiyo haritada kayboluyo anlamadim gitti hizina yetisemiyom hihi
  7. evet süper çalışıyor ve dediğin gibi navigation bizden hızlı gidiyor...
  8. teşekkürler n82 de olacak mı bakalım
  9. uydu haritasını güncellediğim halde google earthinki kadar tatmin edici değil.
    Ne önerirsiniz ?
  10. n95 8gb indirdim yükledim canavar gibi çalışıyor. ellerine sağlık ...
  11. Bu programı ovi 3.0 versiyonun üzerine kurunca daha önce olan pusula artık görünmüyor.seçeneklerde de pusulayı aç seçeneği de bulunmuyor.acaba n96 da deneyen var mı?bu konuda bilgi ricaediyorum.
  12. eline sağlık.
  13. teşekkürler
  14. Malesef n96 olmuyor!!!!
  15. nasıl olmuyor? sertifikaladın mı?
  16. arkadaşlar ben bu programı nokia 5800 yüklesem çalışır mı?
  17. indirip kurdum ekteki dosyayı kurmaya çalıştığımda dosya bozuk diyor fikri olan varmı?
  18. nezamandır bunu arıyordum. ellerine saglık
  19. tabii ki çalışır...
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. maxı cep maps ovı yukleme

,
  2. ovi gps navigasyon