Nokia Ovi Maps 3.03 Yeni Beta Sürümü s60v5

Sponsorlu Bağlantılar

suatkah

suatkah

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Ovi Maps 3.03 Yeni Beta Sürümü s60v5
Nokia Ovi Maps Beta sürümü Ovi_Maps_3.03_09wk35

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: By Y@VUZ, zodiac_limp, travolta61 ve 1 kişi daha

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler:oke:

Sehzade

Üye
ellerine saglık (Y)

qube26

qube26

Üye
Merhaba,

Bunu Navigasyon olarak kullanabiliyor muyuz yoksa sadece harita mı? Bir de Beta olmasına rağmen her hangi bir kısıtlaması var mıdır ?

Teşekkürler

tolgahanın

Üye
Merhaba,

Bunu Navigasyon olarak kullanabiliyor muyuz yoksa sadece harita mı? Bir de Beta olmasına rağmen her hangi bir kısıtlaması var mıdır ?

Teşekkürler
aynen katılıyorum arkadaşa bide türkçesi varmı acaba

paylaşım için saol

kutukak

kutukak

Üye
nokia maps şebekeyi mi kullanıyor yoksa wireles i mi kullanıyor. Bunun bir kontor götürüsü var mı?
Yani bedava olan bir ürün mü?

tolgahanın

Üye
cvap bekliyorum

Sehzade

Üye
nokia maps şebekeyi mi kullanıyor yoksa wireles i mi kullanıyor. Bunun bir kontor götürüsü var mı?
Yani bedava olan bir ürün mü?
birader wireless i kulanıyor haritayı indirmek icin :)

yige0663

Üye
:box:box:box

postpaid

postpaid

Üye
N97 için cihaz üzerinden telefon yazılım güncelleme menüsüne eklemiştir eğer çevrim dışı kullanıcaksanız programı yükledikten sonra nokia maps updater ile yeni ovi maps'in haritalarını güncelleyebilirsiniz....

rastmus

Üye
ya arkadaşlar ben önce 3.02 yükledim türkçe ses ve türkiye haritası da dahil. ama rota hesaplattığım zaman gps bulunur bulunmaz hemen fiyat tarifesi geliyo. hani ücretsizdi nokia dalga mı geçiyor bizimle yoksa benim bilmediğim birşeyler mi var?

emirkan25

emirkan25

Üye
teşekkürler

falan.filan

Üye
birader wireless i kulanıyor haritayı indirmek icin :)

evet arkadas doğru söylüyor ama ovi senn kendi yerini bulmak için şebekeyi kullanıyor buda köntörlerin düşmesine sebeb oluyor ben bi cok kez telefonu hatsıza alıp denedim uydu cıkıyor ama yerimi şebekeye bağlanamadığı için bulmuyor. benm anladığım kadarıyla işin ücretsiz olan kısmı sadece yazılım :)

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

esmer4434

Üye
bunu nasıl indireceğiz

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

Üst Alt