Nokia N97 "ş" Harfi Yardım!!

Konu, 'Symbian S60v5 Cihaz Destek' kısmında BRKGNY tarafından paylaşıldı. Okunma: 943 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia N97 "ş" Harfi Yardım!!

Wifi'ye bağlanırken şifre istedigi kısımda "ş" harfi herhangi bir nedenden dolayı yazılmıyor ama mesajlarda felan hiç bir problem olmadan yazılıyor mesela türkçe harfler yardımcı tuş konumunda "ş" harfide "v" tusunda uzun basınca v'ye "ş" yazıyor mesajlarda ama wifi şifre istedigi kısımda v'ye uzunda bassam "sym" tusunada bassam "ş" harfi yazılmıyor işin kötüsü şifre "asdfghjklşi" şifreyi değiştir demeyin adsl bende değil komsuda herkeste bu şifre var 4-5 kişi ortak kullanıyoruz oyuzden değiştirmek biraz zahmetli bana yardım edebilecek varmı şimdiden cokk cokk tesekkürler!!!

Yazan: BRKGNY
  2. N97 de 3 tip yazma şekli var

1. Telefonun entegre klavyesi
    2. Ekranda kullanabileceğin sanal Klavye
    3. Ekranda kullanabileceğin tuş takımı klavyesi.
    Bu yollarla Ş harfini yazamıyorsan. Telefonda text. sayfasında veya mesaj alanında şifreyi yaz. Şifre yazdığın dosyayı kaydet. Lazım oldukça kopyala yapıştır yoluyla wifi bağlantısı kurabilirsin

3. olmuyor malasef her yolu denedım

Nokia N97 "ş" Harfi Yardım!! konusuna benzer içerikler

1. Nokia N97 Fotoğraf YARDIM

Arkadaşlar N97 Aldım bu gün ama fotoğraf çekimi kötü hafif bulanık 5 mb olmasına rağren ayarlarda yüksek kalite yaptık hala aynı nasıl çözebilirim teşekkürlerr.. :agla:agla:(
  2. N97 de ş,ü harfi sorunu

arkadaşlar 3 saat önce n97 aldım ve baya tecrübesizim.klavyede ş ve ü harfini yazamıyorum ama i harfi bir tuşa basılarak özel harflarden seçilebiliyor ama ş harfini bulamıyorum.ne yapmalıyım.yardımlar için ALLAH razı olsun
  3. Nokia N97 "ş" harfi Yardım!

telefonum n97 ama mesaj yazarken hem klavyede hemde dokunmatık ekranda ş harfi yazılıyor fakat wifi baglanırken şifre istedigi kısımda "ş" harfi yazılmıyor aksilik şifre (asdfghjklşi) şifreyi değiştir demeyın malasef adsl bende değil...
  4. Nokia N97 yardım

Nokia N97 nin + ları ve - leri neler? Ve de N97 mini arasındaki , olumsuzluklarını Öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.
  5. Nokia 5800 GRAVİTY " Ş " HARFİ YOK

Nokia 5800 var forumdaki gravity indirdim facebook giricem ama şifremde ş harfi mevcut password kısmında ş harfi çıkmıyor ne yapıcam dil ayarı ve yazma dili türkçe .
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 20:43:53