1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Nokia N97 "ş" Harfi Yardım!!

• 25 Nisan 2010
  • 1062 Okunma
  • 2 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Wifi'ye bağlanırken şifre istedigi kısımda "ş" harfi herhangi bir nedenden dolayı yazılmıyor ama mesajlarda felan hiç bir problem olmadan yazılıyor mesela türkçe harfler yardımcı tuş konumunda "ş" harfide "v" tusunda uzun basınca v'ye "ş" yazıyor mesajlarda ama wifi şifre istedigi kısımda v'ye uzunda bassam "sym" tusunada bassam "ş" harfi yazılmıyor işin kötüsü şifre "asdfghjklşi" şifreyi değiştir demeyin adsl bende değil komsuda herkeste bu şifre var 4-5 kişi ortak kullanıyoruz oyuzden değiştirmek biraz zahmetli bana yardım edebilecek varmı şimdiden cokk cokk tesekkürler!!!

Yazan: BRKGNY

2. N97 de 3 tip yazma şekli var

1. Telefonun entegre klavyesi
    2. Ekranda kullanabileceğin sanal Klavye
    3. Ekranda kullanabileceğin tuş takımı klavyesi.
    Bu yollarla Ş harfini yazamıyorsan. Telefonda text. sayfasında veya mesaj alanında şifreyi yaz. Şifre yazdığın dosyayı kaydet. Lazım oldukça kopyala yapıştır yoluyla wifi bağlantısı kurabilirsin

3. olmuyor malasef her yolu denedım

Yüklüyor...