nokia N900 maemo youtube ve yasaklı sitelere giriş yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
nokia N900 maemo youtube ve yasaklı sitelere giriş yöntemi
n900 ile yasaklı sitelere giriş yöntemi.

resimli anlatım.

bu sıkıntı bitecek...

sonuç

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
netten flash icerikli videolar izlenebilir. youtube gigi.

lepadekor

lepadekor

Üye
yaptım ama olmadı ne yazık ki...

matt01

Üye
al benden de okadar ;sayfa bulunamadi diyor kardesim ya. Tam olarak sen nasil yaptin?

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
yukardakileri aynen uyguladıysanız sorun olmaması gerekli.

matt01

Üye
murattiy

murattiy

Üye
versiyonla ilgili değil DNS adresi olarak yazacağınız 4.2.2.5 4.2.2.6 için yukarıda gösterilen
Auto-retrieve adress: kutucuğunu değil orası seçili kalsın dokunmayın
Auto-retrieve DNS : kısmınındaki kutudaki işareti kaldırıp
Primary DNS addresss: 4.2.2.5
Secondary DNS address: 4.2.2.6
olacak şekilde save yapın ardından finish ardından done ardından save diyerek çıkarsanız değil yotube her siteye girersiniz

matt01

Üye
versiyonla ilgili değil DNS adresi olarak yazacağınız 4.2.2.5 4.2.2.6 için yukarıda gösterilen
Auto-retrieve adress: kutucuğunu değil orası seçili kalsın dokunmayın
Auto-retrieve DNS : kısmınındaki kutudaki işareti kaldırıp
Primary DNS addresss: 4.2.2.5
Secondary DNS address: 4.2.2.6
olacak şekilde save yapın ardından finish ardından done ardından save diyerek çıkarsanız değil yotube her siteye girersiniz

yok kardeşim ya yine olmadı bu sefer açıldı ama yasaklı diyor hala....:ah

murattiy

murattiy

Üye
kontrol et
sonra aç kapa telefonu tekrar kontrol et kesin giriş olmalı

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
kontrol et

dostum benım tel sım kartı gormuyor/ nedenı n900 hafızasını bıcımlendırdım/ ondan sonra olan oldu/ sızdem rıcam n900 hafızasını resım vıdeo muzık harıcındekı dosyaları ve gızlı dosyalar acık halde kopyalayabılırmısın/ bır yerden upload edersen ben cekerım/ bır kac kez guncelleme yapmama rahmen sım kartı gormuyor/belkı n900 hafızasında ıldılı bır dosya neden olabılır dıye dusunuyorum//

murattiy

murattiy

Üye
slm sen telefonu kapatip flasher programiyla formatla eksik yukleme yapmissin olmadi ilk versiyonu kullan zaten programda eksik dosyalari alip senin formatida duzeltir.isin icinden cikamassan dogubank 3.katta 30-50 tl vermen gerekecek

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
denedim ///42.11.002 ve 42.11.203 versiyonlari denedim olmadi/ en son cikani denemedim/

--------------- Ekleme ---------------

telin ayarlar\ about/ kisminda imei no yaziyordu . simdi yazmiyor/

emesut

emesut

Üye
Arkadaşlar forumda N900 kullanan ne cok kişi varmış..
Bana biraz anlatsanıza nerden kaça aldınız memnunmusunuz..

abak3

Üye
arkadaşlar aynı yöntemle şu DNS leri deneyin

Primary DNS : 208.67.222.222
Secondary DNS : 208.67.220.220

ben bunu kullanıyorum, ve çalışıyor.

murattiy

murattiy

Üye
eksik dosya yüklemesi yapıyorsun yarım kalan bir şey var en iyisi flasher ile hard format yapılmalı

matt01

Üye
kontrol et

kardeşim evet kapatıp açtım telefonu bide baktım ben girmeye çalışıyorum onu da .com yazdım düzeldi . Bir de ek olarak ben
Primary DNS : 208.67.222.222
Secondary DNS : 208.67.220.220
bu adresleri yazdım bilgisayarda da bu adresler ile giriyorum youtube ondan sağol yardım ettiğin için ;)

murattiy

murattiy

Üye
Adım adım Flasher kullanarak Yanıp sönen Yöntemi:</SPAN>
windows tabanlı yöntem (XP ise).
  • Yandaki programı indirmelisin ilk (eg maemo_flasher-3.5_2.5.2.2.exe). ( ) ve Flasher en son sürümü (örneğin maemo_flasher-3.5_2.5.2.2.exe) yükle ekte adres
  • buradki programı çalıştırdığında c program files altında maemo klasörü açar oraya aşağıdaki firmware at
  • the latest firmware (.bin) file and save to 'c:\Program Files\maemo\flasher-3.5\' ( ) son firmware (. Bin dosyası) ve 'c: \ Program Files \ maemo \ flasher-3.5\ dosyasını at
  • Tamamen şarj edin.
  • Şarj cihazını fişten çekin ve cihazı kapatın.
  • Bilgisayarında Start + Run. Başlat + Çalıştır. kutucuğuna Cmd yaz ve Enter tuşuna bas
  • Aşağıdaki komutu çalıştır;
cd "c:\Program Files\maemo\flasher-3.5" Connect the USB cable while pressing 'u' on the N900 (The detailed procedure of connecting the N900 is here).
  • N900 ü ı kapatın
  • Fiziksel klavyede &#8220;u ' tuşuna basılı tutun
  • USB kablosunu tak &#8220;u' tuşunu bırakma basılı tut
  • PC üzerinde USB simgesini sağ üst köşesinde Maemo cihazın göründüğünde
  • &#8220;u &#8220; tuşuna basmayı bırakabilirsin
  • Aşağıdaki komutu çalıştır:
flasher-3.5.exe -F RX-51_2009SE_1.2009.42-11_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin -f -R Bu sırada format başlar maximum 5 dakika sonra N900 yeniden başlayacaktır ve Bölgesel ayarlarla Hoşgeldiniz diyecektir :)

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
denedım ama ise yaramadı. sım kartı görmuyor. ve ayarlar - about- çıkan pencerede imei no yazmıyor. imei gitti galıba. o yuzden görmuyor.

lepadekor

lepadekor

Üye
oldu, çok teşekkür

Üst Alt