Nokia N8 Yardım..yazılım güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

RAXE

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Yardım..yazılım güncelleme
Nokia N8 Telefon aldım Nokia suite ile güncellemelerini yapıcam ama telefonu görmüyor. Telefonu bağladığımda normalde PC Suite diye seçenek gelmesi gerek ama nedense öyle bir seçenek yok. Yığın bellek, Video Kamera, COM Noktası, PictBridge, Java Bağlantı, MTP Cihaz. Seçenekler bunlar. Ayrıca telefona hiç bir uygulama yükleyemiyorum çalıştırmıyor. Çözümü nedir?? Sis uzantılı uygulamaları çalıştırması gerek diye biliyorum ama ? olarak gözüküyor.. Lütfen yardım edin.

burakkk97

Üye
başkasından aldıysan *#7370# yap telefon bi kendine gelsin ama rehber mesajlar yüklü uygulamalar vb hepsi gider söyleyim

RAXE

Üye
    Konu Sahibi

burakkk97

Üye
:hmmm ayarlar/bağlantı/usb yolunu izle suite'i seç

RAXE

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm ayarlar/bağlantı/usb yolunu izle suite'i seç
ayarlara giriyorum bağlantı diye bi bölüm bulamıyorum. Dünden beri aradım bulamadım. Pcye bağlıcam ama seçeneklerde suite yok.. Of..

burakkk97

Üye
*#0000# yapıp yazılım sürümünü yazar mısınız ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşım denetım masasından nokia ile ilgili tüm programları kaldır pc süıte n8 i görmez pc ye nokia süite son sürümü yüklemelısın. Nokia turkiye sitesinden yükleyebilirsin.yada o programları kaldırdıktan sonra tel ayarlarından usb yı nokia süite olarak seç

RAXE

Üye
    Konu Sahibi
*#0000# yapıp yazılım sürümünü yazar mısınız ?
Öyle yapıyorum o zaman telefon ingilizce oluyor :D Language set default yazıyor :D

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];5264348' Alıntı:
arkadaşım denetım masasından nokia ile ilgili tüm programları kaldır pc süıte n8 i görmez pc ye nokia süite son sürümü yüklemelısın. Nokia turkiye sitesinden yükleyebilirsin.yada o programları kaldırdıktan sonra tel ayarlarından usb yı nokia süite olarak seç
Pc suite diyorum ama Nokia suite var zaten :D Denedim o yoluda denedim. Telefon ayarlarında usbyi seçecek yerii bulamıyorum.. Ayrıca bir sorun daha var sanırım kamera ayarlarında çözünürlük en fazla 1600x1200 oluyor :D Telefon fabrika çıkışı imei no'dan baktım onlara..

burakkk97

Üye
abi çakma olmasın ? nereden aldın

RAXE

Üye
    Konu Sahibi
abi çakma olmasın ? nereden aldın
Abim yolladı. Evet bende ondan korktum made in finland yazıyor ayrıca *#06# yapınca imei no geliyor ordanda işte xxxxxx yy felan ayırıyorsun ona göre anlaşılıyor ve benim yy 00 yani fabrika çıkışı en kalitelisi olarak gözüküyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Öyle yapıyorum o zaman telefon ingilizce oluyor :D Language set default yazıyor :D

- - - Eklendi - - -

Pc suite diyorum ama Nokia suite var zaten :D Denedim o yoluda denedim. Telefon ayarlarında usbyi seçecek yerii bulamıyorum.. Ayrıca bir sorun daha var sanırım kamera ayarlarında çözünürlük en fazla 1600x1200 oluyor :D Telefon fabrika çıkışı imei no'dan baktım onlara..

sürüm nosu nedir nokia süite nin

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaş anna da

burakkk97

Üye
evet

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
pc de hala pc süite yüklümü yüklüyse kaldır onları denetım masasından yoksa görmez telefonu

RAXE

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5264405' Alıntı:
pc de hala pc süite yüklümü yüklüyse kaldır onları denetım masasından yoksa görmez telefonu
Hepsini sildim. Normal telefon hafızasına usb ile attım arkadaşın dediğini ama onu ? olarak görüyor..

burakkk97

Üye
geçmiş olsun

Üst Alt