Nokia N8 su altı kamerası testi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Nokia N8 su altı kamerası testi.
Finlandiyalı bir grup Nokia N8'in iddialı kamerasını birde su altında test etmiş ve ortaya çıkan videoya bakılırsa şaşırtıcı canlı net bir video ortaya koyuyor.

Starsley

:D nokia bu .... DeiL

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
:D senin C7 içinde çok şey var kanka :D

Starsley

Bırakta olsun 900 bayıldık :D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
150 daha baysaydın keşke kanka gerçi hdmi ve kameradan başka fark yok zannedersem

Starsley

Haklısın ama genpa da 1150 lira ve kvkda ben 910 lira verdim genpa zaten dediğin kamera donanımları, hdmı, 8gb dahili hafıza, dolb dijital ses fark bunlar ama c7nin de üstünlüğü var tabi daha ince bide kasası parlak paslanmaz çelik ve ekran camdan yani n8 çirkin abi c7 karizmatık kardeş :D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Haklısın ama genpa da 1150 lira ve kvkda ben 910 lira verdim genpa zaten dediğin kamera donanımları, hdmı, 8gb dahili hafıza, dolb dijital ses fark bunlar ama c7nin de üstünlüğü var tabi daha ince bide kasası parlak paslanmaz çelik ve ekran camdan yani n8 çirkin abi c7 karizmatık kardeş :D

Kanka N8'e haksızlık yapıyon hee :) menü tuşunun yanda olması arkadaki NokiaNseries yazısı çok şekil duruyor ve flaş/kamera/hoparlör üçlüsüne ayrı ve yüksek yer ayırılması telefona güçlü bir görünüm kazandırıyor ama C7'ninde hakkını yememek lazım çok şahane otantik bi yapısı var farklı bi telefon yani.:yuru

Starsley

Ya tabi ben sadece özet olarak dedim n8 zaten c7 den daha iyi ama şekil olarak daha iyi c7

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
güzelmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt