nokia n8 ses yükseltme

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında selly1310 tarafından paylaşıldı. Okunma: 18950 | Cevaplanma: 26

 1. nokia n8 ses yükseltme

  slm arkşlar bende n8 aldım ama sizin dediginiz gibi bi ses kalitesi göremedim tlf da ayrıca bu kalitede bi tlf a bu kadar bi ses bence eksi daha öncede x1 wardı sesi gayet güzeldi 4 hopörler war kalite yükselttik güya ama işte aldık bi kere bende ses yükseltmek için araştırıyorum  Yazan: zorrbeyy2
 2. 2. el mi aldın ?

 3. abartma arkşım bizde niye duymuyoruz o kadar insan yalanmı söylüyor

  - - - Eklendi - - -

  abartma arkşım bizde niye duymuyoruz o kadar insan yalanmı söylüyor

  - - - Eklendi - - -

  hayır arkşım sıfır aldım

  - - - Eklendi - - -

  hayır sıfır aldım

 4. N8 Kullanıyorum sesinden çok memnunum zaten hoparlörü çok nadir kullanırım genelde kulaklıkla dinlerim ama yani 5+1 gibi ses vermesinide bekleme TTPod Kurdum Orijinal müzik çalarına göre kat kat daha net ve yüksek ses alıyorum istersen bu uygulamayı dene

 5. +1 katılıyorum arkadasıma cok iyi sesi var n8'in kullanıyorum memnunumda ayrıca TTpod kullanabilirsin cok daha artırabilirsin kaliteyi n8 4ever :)

  - - - Eklendi - - -

  +1 katılıyorum arkadasıma cok iyi sesi var n8'in kullanıyorum memnunumda ayrıca TTpod kullanabilirsin cok daha artırabilirsin kaliteyi n8 4ever :)

 6. more sound loud speaker ve change sound parameters patchleri ile hem hoparlor hem kulaklık seslerini arttırabilirsiniz.

 7. arkadaşlar ses yükseliyor ama bu sadece kulaklık için geçerli oda flash atarak yani sonradan çıkan arkadaşların özel hazırladığı flash larda var onu yüküyecen tamdir acip ses veriyor

  ---
  a

nokia n8 ses yükseltme konusuna benzer içerikler

 1. NoKia 3500c ses yükseltme ( Java Uygulamalar,Programlar )

  Lütfen yardım edin aradım aradım bulamadım böyle mp3 çalarken telefon yüksek ses istiorum maniac bişi istiorum arklara hava atmak için ideal olsun.:megafon:sesss:naughty::naughty:
 2. Nokia kulaklık sesi yükseltme ( Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

  Nokia telefonlarda kulaklık sesini yükseltme için önce ayarlara gidin donanıma tıklayın kulanılan donamım kulaklık olucak onu metin telefonu yapın kulaklığı takın deneyin eger olmazsa metin telefonu yerine işitme cihazı yapın :sopa:
 3. Nokia 5800 Ses yükseltme ( Symbian S60v5 Cihaz Destek )

  Ben 5800 kullanıyorum telefonun sesini çok az buldum. Temiz ses önemli diceksiniz ama okadar az ses çıktıktan sonra pek bi önemi olmuor.Eski telefonum 6670 program atıp sesini çok fazla arttırabiliordum bu tip programar 5800 için yokmu?
 4. nokia ses yükseltme ( Symbian Destek )

  Evet arkadaşlar olay karma karışık dunyada bulunan her telefonun ya ses yükseltme kodu yada bir programı var ben şahsen Motorola ve samsunglarda uyguladım kullandım fakat ilk defa aldığım nokia'5800xm telefonumun sesini yükseltecek bir...
 5. Nokia 7610 ses yükseltme ( Symbian Destek )

  arkadaşlar bende 7610 var mp3 sesi çok az çıkıyor nasıl yükselte bilirim lütfen yardım ...
Yüklüyor...
13 Şubat 2016 Cumartesi - 2:26:51