Nokia N8 PR1.2 014.002 Günçelleştirme Sonrası.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emoxD

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 PR1.2 014.002 Günçelleştirme Sonrası.
Arkadaşlar n8 telefonumda 13.06 güncelleştirmesi sonrası hiç bir sıkıntı yoktu bu güncelleştirmeyi henüz bu sabah yapmıştım ki hoparlörden mp3 ve video dinlerken sesin hışırtılı geldiğini farkettim kulaklık ile denediğimde kulaklıkda sorun yok ses gayet net ama hoparlörde hışırtı oluyor. hoparlör patlayacak bir şeyde yapmadım telefonda şu anda aklıma gelen en mantıklı cvb güncelleştirme sonrası böyle bir sıkıntı oldugu aranızda aynı olay başına gelen varmı ?

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Tesadüf olabilir. Hoparlör zarar görmüş olabilir..

emoxD

Üye
    Konu Sahibi
hoparlörden şüphelendim ama zarar görecek bir olay olmadı hoparlör e benim asıl merak ettiğim yazılım veya virüs hoparlöre veya ses e etki edebilirmi? Halbuki bu son güncelleştirme sonrası menü %90 hızlanmıştı :S

kemal21

kemal21

Üye
şu işe bak aynı şey benim de iphone 3gs me oldu güncelleme yaptım seste hışırtı olmaya başladı genpaya gittim oradaki bay bana cihazda sorun olmadığını söyledi adam zil sesini açıyor zil sesinde ses düzgün çıkıyor ama ben müzik açınca ses berbat oluyordu o da ben zil sesine bakarım dedi birde affedersiniz ama herif iphone un müzik cihazı olmadığını işadamlarının birbirlerine mail göndermesi için üretildiğini söyledi servis diye genpaya gitmeyin bile ben kvk ya iki kere telefon bıraktım ikisini de gün içinde teslim aldım n79 un ekranını n73 ün de joystikini değiştirdiler genpada ise sadece gelen giden adamla kavga ediyor o yüzden kvk dan başka servise vermeyin telefonu

----------Eklendi @ 20:24:28 ---------- Yazıldı @ 20:17:36 ----------

kardeşim bir de telefonun sesi sondayken kulaklığı da kullanma istersen patlar falan yazık olur

emoxD

Üye
    Konu Sahibi
kemal yazından sonra bu gün gidemeyeceğim için ilk işim hemen telefonu aldığım bayiyi aramak oldu onlarında ilk sordugu soru zilseslerinde mi hışırtı oluyor.zil seslerini silmiştim mp3 vardı zil seslerini sildiğimi ve mp3 yüklü oldugunu mp3 lerdede böyle bir sıkıntı oldugunu söyledigimde zil sesi yükleyin eger hışırtı zil seslerinde olmazsa yapabilecegimiz birşey yok ama eger devam ederse yarın getirin teknik servisimiz baksın :S

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
zil seslerini nasıl sildin anlamadım tercihlerde birisi aradığındaki çalan sesleriden mi bahsediyorsun yoksa teli ilk açtığında olan 5 tane müzikten mi bahsediyorsun :)

kemal21

kemal21

Üye
kemal yazından sonra bu gün gidemeyeceğim için ilk işim hemen telefonu aldığım bayiyi aramak oldu onlarında ilk sordugu soru zilseslerinde mi hışırtı oluyor.zil seslerini silmiştim mp3 vardı zil seslerini sildiğimi ve mp3 yüklü oldugunu mp3 lerdede böyle bir sıkıntı oldugunu söyledigimde zil sesi yükleyin eger hışırtı zil seslerinde olmazsa yapabilecegimiz birşey yok ama eger devam ederse yarın getirin teknik servisimiz baksın :S
bence bu zil sesi olayı saçmalık ama belki onlarda bozuktur denemek lazım

haniballking

Üye
kardeş türkçe dil desteği varmı n8'i güncellediğinde

zerhos458

zerhos458

Üye
şuan N8'den bi uyarı aldım,sistem penceresi içinde 'Çok Yakında...' diye bi uyarı verdi telefon acaip şaşkınlık içindeyim 1.2ye yükselttikten sonra oldu bu neyi amaçlıyor bilmiyorum fakat ortada nokia mühendislerinin bi alicengiz oyunu var gibi ! |-)

suat1111

suat1111

Üye
ilginç:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...