Nokia N8 kullananlar içeri

Sponsorlu Bağlantılar

yakup.95

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 kullananlar içeri
Selamun Aleyküm..
Öncelikle aranızda yeniyim ve bir sıkıntım var bunu çözebilirseniz çok minnettar kalıcam.
Yaklaşık 4 yıldır Nokia N8 kullanıyorum ve telefonum deforme olduğu ve çağın gerisinde kaldığı için LG G4 aldım ancak telefonumun içindeki gerek sms gerekse whatsapp mesajlarımı hala alamadım nokia suit ile smsleri bilgisayara aktarıyorum ancak bunları LG telefonuma almak istiyorum benim için gerçekten önemli msjlar var içerisinde piyasada araştırdığımda 50$ civarında (wondershare mobile trans) diye bir program var ne kadar güvenilir bilemiyorum bu konuda bilgisi olan var mı veya farklı yollarla bu msjları nasıl alabilirim daha önce başına böyle bir sıkıntı gelen arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum. Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: kemersizmavi
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Belki sim karta kaydedebilirsin bende kayıtlı mesajlar vardı ama nasıl kaydoldu bilmiyorum. Yeni telefonda direkt gmrünmezdi sim mesajları vardı sms ayarlarında mı ne ordan bakabiliyordum
Whatsapp da yüklerken geri yükleme yapıyor ama hiç ihtiyaö duymadığımdan bilmiyorum komple alamaz belki

Üst Alt