****nokia n8 kapandı açılmıyor simdi****

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
****nokia n8 kapandı açılmıyor simdi****
Bilgisi olan bisiiler söyleyebilir mi durup duruken kendliğinden kapandı su an ne yapmam lazım ?

----------Eklendi @ 16:14:40 ---------- Yazıldı @ 16:01:45 ----------

sağolun ya bir allahın kulu yazmadı . güya frum birde !!!!

Kingmortall

Kingmortall

Üye
arkadaşım açılmıyorsa direk garantiye götür nasıl yardım edebiliriz sana açılmıyorsa :hmmm

uribaju

uribaju

Üye
flash at. birdaha yardim beklerken sabirli ol

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
su an olduğu için telaslanıyor insan malum nokia müsteri hattı yardımcı olamadı teknik servise götür diyor bende istemiyorum.
nasıl flas atıcam biraz bilgi verirmisin ?

----------Eklendi @ 17:31:21 ---------- Yazıldı @ 17:30:33 ----------

akinorta

Üye
servise neden götürmek istemiyorsun orası bir garip doğrusu. Olmadı gt flashla forumda bulursun.

one2one2

one2one2

Üye
dur o sormadan ben sorayim flashlamadan once verileri kurtarma sansi??

catdog136

catdog136

Üye
malesef :D

ayhan124

Üye
acma kapama tuşuna basılı tut...tel uzunca titremeye başlayınca tuşu bırak bıraz bekle ve telı tekrar ac...onemlı bır sorun yoksa acılacaktır..

kazım61061

kazım61061

Üye
hayır arkadasım sakın flash atma sakın mahvedersın telı ...bence telını yaklasık 1 saat kadar sarj almasa bıle sarja tak bekle ...ama mumkunse usb uzerınden sarj at ...sonra tel acma tusuna basılı tut eger olmuyorsa ... hıcbıse atma tele dırek garantıye gotur ...

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
acma kapama tuşuna basılı tut...tel uzunca titremeye başlayınca tuşu bırak bıraz bekle ve telı tekrar ac...onemlı bır sorun yoksa acılacaktır..

denedim olmuyor. nokia müsteri hizmetini aradım oda aynı seyi söyledi ama fayda etmiyor sarjda kalıyor ama tık yok. garantiye giderse ne zaman gelir allah bilir

Utku

Utku

Üye
Dead Phone Flash Atsana sorunun yazılımsal ise %999999999999999999999999999999999 çözülür:ehe

gramado

Üye
arkadaslar çok teşekkur ederim aynı sorun bende de olmuştu şuan sorun düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt