nokia n8 cok temiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guvenkaya

guvenkaya

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 cok temiz
n8 telefonumu satiyorum az kullanilmis tertemiz sifir gibi sim kilidi yok pasaporta kayitli garantili 750 tl gebze civari

KralBaykus

KralBaykus

Üye
Kardes Fiyatta Anlaşırsak Neden Olmasın ...?

pruva

Üye
yenisi 1000 tl neticede 2. el

guvenkaya

guvenkaya

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım cihaz sıfırdan farksız siz de bir fiyat verseniz neden olmasın fotoğraf eklemek istiyorum olmuyor adamın biri c7 ye 770 istiyor n8in yanında bir şey değil c7

nokio_6233

nokio_6233

Üye
pasaport kayıtlı vede GARANTİSİZ bir cihaz için 750 lira çok değilmi? 750 liraya adamlar 1 aylık cihaz satıyorlar hatta daha aşağı fiyatta satıyorlar?

guvenkaya

guvenkaya

Üye
    Konu Sahibi
pasaport kayıtlı vede GARANTİSİZ bir cihaz için 750 lira çok değilmi? 750 liraya adamlar 1 aylık cihaz satıyorlar hatta daha aşağı fiyatta satıyorlar?

n8 telefonumu satiyorum az kullanilmis tertemiz sifir gibi sim kilidi yok pasaporta kayitli garantili 750 tl gebze civari
sen önce okumayı öğren telefon 15-03-2011 tarihli faturası senin dediğin fiyata varsa linkini gönder 50tl daha aşağısından sana satiyim teli

nokio_6233

nokio_6233

Üye
benim o cihaza ihtiyacım yok bende o cihazı kullanıyorum #53607915 bak bu kod sahibinden.com'da ki 25 günlük n8'in ilan kodu al bu kodda 0 y.dışı n8'in ilan kodu #55136306 hemde fiyatı 550 liraymış? seç beğen bak bakalım? hangi cihazlar daha uygun fiyatlıymış diye??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...