Nokia N8 cok konusanlara ozel cekim...

Sponsorlu Bağlantılar

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 cok konusanlara ozel cekim...
Televizyon cok cok eski tuplu bir televizyon oldugu icin ekranda kayma var biraz ancak Nokia N8'in kac program actigini ve nasil bir alet oldugunu gostermek icin yeterli olabilecek bir cekim oldu.

Kamera olarak Nokia 5800 XM kullandim, video cozunurlugu uploaddan sonra biraz dustu ancak, baska bir arkadas daha net video cekene kadar en iyisi bu :)

Nokia N8'in nasil bir alet oldugunu merak mi ediyorsunuz.... sabirla sonuna kadar izleyin...
Video linki asagidadir:

15 DAKIKA BOYUNCA BIR KERE RESET ATMAZ MI ALET, AYIPTIR YAAAA!

• Beğen
Tepkiler: TheORCUN, pRime., Crescent-23 ve 2 diğerleri

cenewar88

cenewar88

Üye
adam kızdırmışsınız o da telefona eziyet etmiş

pRime.

pRime.

Üye
olay budur beyler.. Fanboylara duyrulur...

Crescent-23

Crescent-23

Üye
helal olsun umarım N8 e kanca takmayı bırakırlar bu videodan sonra telefon ne yapsın daha :)ama yine bişi bulurlar kesin .

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: AhmeTR95

vurguncu73

Üye
valla gerçekten mukemmel usb ye mousu taktım ara kabloyla tvye bağladım oldumu sana ps helal valla

xRay97

xRay97

Üye
kardeşim keşke videoyu başka bir siteye upload etseydin :D

--------------- Ekleme ---------------

Tav Oldum Bu Video Sitesine Bir İzleyemedim :D

kanks54

kanks54

Üye
n8 ile çekilen filmleri izledim dehşet ötesi örneğin the commuter diye bi kısa film çekmişler izleyin mutlaka ağzınız açık kalacak ve özellikle n8 i kötüleyenlerin de açık kalan ağızlarına sinek kaçacak :D n8 999 tl iphone 4 2 milyar küsür +bir sürü eziyet ipone 4 alacağıma o paraya 2 tane n8 alırım biri eskiyince diğerini kullanırım :D

• Beğen
Tepkiler: paranormal89

cirkinn

Üye
nokia 680 işlemciyle ezik kaldı diyolar 680Mhz işlemciyle bunları yapıyosa kral nokiadır

suat1111

suat1111

Üye
neden tele eziyet ettin

aagkn

aagkn

Üye
gerçekten şapka çıkarılacak bir performans !! :oke:

bayzaza

Üye
eline sağlık

angryperson

Üye
ellerine sağlık güzel olmuş... :)

ya marifet saydığınız şeylere bak hesap makinesi sözlük dosya yöneticisi vb.... sistem programları rami dahi kullanmıyor hemen hemen.... komedi gerçekten ya... millet 1 gblik oyunları 200mblik programları açıyor uğraştığınız şeylere bak .... bu gerçekten son nokta ancak n8le bukadar dalga geçilir.... :)))

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık güzel olmuş... :)

ya marifet saydığınız şeylere bak hesap makinesi sözlük dosya yöneticisi vb.... sistem programları rami dahi kullanmıyor hemen hemen.... komedi gerçekten ya... millet 1 gblik oyunları 200mblik programları açıyor uğraştığınız şeylere bak .... bu gerçekten son nokta ancak n8le bukadar dalga geçilir.... :)))

Guzel kardesim, bu video dun cekilen bir video degil, siz daha Nokia N8 cikti mi cikmadi mi nasil birsey diye sorarken biz kullaniyorduk ve cekip merak edenler nasil birsey oldugunu gorsun diye aylar oncesinden yayinladik... Simdi Nokia N8 eski sayilan bir telefon modeli, genis genis konusup yorumlar yapabiliyorsun tabii...

Asil sen dalga geciyorsun galiba birileriyle...

Bu arada 200 mb'lik program acanlar ne uretmisler 200 mb'lik programlarla onlari da paylasirsan memnun oluruz...

Telefonun BT mouse kullandigini, HD video oynatirken web, map ve Sims oyununun da acik oldugunu atlamissin 200 mb programlarla ne urettiginizi paylas bunu atlamada bari...

AYNA

AYNA

Üye
Maşallah tek bir kasma yok..
peki androidlerin 1ghz lik telefonlarında bu kadar uygulama açınca kasma oluyor mu?

vic353

vic353

Üye
ya nokialarda her iş için ayrı bir donanım var ekran işlemcisi ayrı onun ramı ayrı neymiş n8 de 680 mhz işlemci varmış da dandikmişte. android telefonların istisnasız hepsi en az 1 ghz olmak zorunda minimum öyle çalışıyor yoksa yarım saatte anca işlem yaparsınız . s^3 e yetiyor 680 mhz işlemci ve 256 mb ram ama androide yetmiyorsa bu android in daha iyi olduğunu göstermez aksine daha kötü olduğunu gösterir.

n8 in yapamadığı ama o övdüğünüz android telefonların veya iPhone 4 ün yapamadığı ( uzaktan kumandalı helikopter yönetmek dışında çok lazım ya(gyro muydu neydi :D ) yapamadığı birşey söyleyin.

yeter artık nokia yı kötülediğiniz ve kullanıcılarına gerizekalı muammelesi yaptığınız.

oh be içimi döktüm kimse fanboy luk yaptım demesin.

• Beğen
Tepkiler: pRime.
pRime.

pRime.

Üye
Üstüne söz söylenmez...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
budurr daha ne yapsın bu makina pazar alışverişinimi

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
n8 boyle bir alet idi, simdi anna ile daha da ileri gitti...