[Nokia N8-00]4 tuş kombinasyonu ile format attım , fotog. video düz. silindi [YARDIM]

Sponsorlu Bağlantılar

prens58

Üye
    Konu Sahibi
[Nokia N8-00]4 tuş kombinasyonu ile format attım , fotog. video düz. silindi [YARDIM]
Evet arkadaşlar , Nokia N8-00 kullanıcısıyım 4 tuş kombinasyonu ile format attım telefona atmaz olaydım magaza pdf okuyucu vs bir çok telefonun içerisindeki uygulamalar silindi.Mağazayı haritaları falan tekrardan yükledim ama o çok kullandığım fotograf ve video düzenleyiciyi tekrardan yükleyemiyorum telefonumu hacklemedim , hacklemek gibi bi düşüncemde yok orjinalliği bozulsun istemiyorum , tekrardan Nokia Suite ile yazılımı tekrar yükledim ama olmadı bu fotograf ve video düzenleyiciyi nasıl yükleyebilirim ?
Telefonumda Belle nin en son sürümü olan Belle Reflesh yüklü.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim ...

hizan

hizan

Üye
güzel arkadaşım telefonun u hacklemeden o proğramları yükleyemezsin.

ya nokia suite ile yazılım güncelleme yapman lazım.

yada burada hackli cfw ler var onlardan phoenix ile yüklemen lazım.

hackin telefona hiç bir zararıyoktur ve telefona faydası vardır.

batarya bitme süresini uzatır telefon hızlanır.

hack telefonu hiç bir şekilde garanti dışı bırakmaz.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hacksiz olan fw yükleyebilirsin flash atarak telefon ilk aldığın günkü gibi olur

messevim

messevim

Üye
symbian a atılan hack i android e atılan root ile karıştırma kardeşim. Symbian da garanti dışı kalmıyor.

umitgul18

umitgul18

Üye
Telefonuna hard format atmışsın ve bu yüzden silindiler. Tek tek aynı şeyleri yüklemek yerine orjinal fw bul onu telefonuna yükle sorun çözülür. Artık telefonu hackler misin program mı yüklersin orası sana kalmış :)

Üst Alt