Nokia n70 modeli vodafone live ile internete bağlanmıyor web işlem gerçekleştirmiyor yazısı çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunus_07220

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n70 modeli vodafone live ile internete bağlanmıyor web işlem gerçekleştirmiyor yazısı çıkıyor
Nokia n70
vodafone live ile internete bağlanmıyor web işlem gerçekleştirmiyor yazısı çıkıyor live yazıp 7048 e gönderiyorum ayarlar gönderildi yazıyor ayar gelmiyor her defasında aynı şeyi diyor ,vodafone comtr adresinden denetim aynı şeyler oldu ,7000 de de aynı ,sorunum için yardımlarınızı bekliyorum

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Telefonunuzda daha önceden kayıtlı tüm internet ayarlarını silin. Daha sonra vodafone self servis 'e giriş yaparak telefon internet ayarlarınızı alın. Telefon ayarı alırken vodafone sisteminde telefonunuzun doğru gösterildiğine emin olun. Daha sonra size gelen ayarları kaydedin. Eğer ki bir ayar gönderimi yapılmıyorsa bu operatörden kaynaklanan bir sorundur müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

'h716043'

'h716043'

Üye
cepnet üyeliğin varsa önceden almış olduğun da olabilir onu iptal et

abuzer02

abuzer02

Üye
Benim tlfnum N70 hattım Vodafone eğer internet ayarlarını almak istiyorsan
*3636# yaz arama tuşuna bas açılan menüde 5) cihaz ayarı alma seçeneğine gir 5'e bas arama tuşuna bas 1) onayla sonra 1'e bas arama tuşuna bas tamamdır en geç 1 dakika içinde ayarlar gelecektir. Hadi kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt