*****NOKIA N SERİSİ (inceleme)****

Sponsorlu Bağlantılar

rmemin

Üye
ben N95 kullanıorm tek kelimeyle mükemmel telefon

murattura

Üye
verdiğin bilgiler için sağol

chemdat

Üye
güzel analiz teşekkürler ...

:::burak:::

:::burak:::

Üye
    Konu Sahibi

fallenPaladin

Üye
valla ses görüntü aktiviteler hepsi süper. hele de GPS olayı benim için çok yararlı oldu... Tabii kullanmayan biri içiin GPS bi anlam ifade etmez , haliyle bulunduğu telefon da ama kullananlariçin süpe bir icat...

arslansem

arslansem

Üye
İnceliği ve hafıza kapasitesi en önemlileri satın almada tercih edilen önemli noktalar
Ses olayı da bayağı iyi gerçekten :yuru

Admincan

Üye
yararlı bilgi tesekkurler

xtremeboy

Üye
ıyı gunler ben coreplayer n70 ıcın kullanabılcegım program lınkı ıstıyorum downlooad acaba yardımcı olmanı mumkunmudur

danger03

danger03

Üye
çalışma için teşekkürler emeğinize sağlık

polat_ketur_76

Üye
teşekküreler saol bilgi için

kkrrkkyy

kkrrkkyy

Üye
bu güzel paylaşım için sağol
:)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık güzel bilgiler.

levent08

levent08

Üye
bencen daha yüksek teknolojiye sahip bir telofonlar eskisinden daha iylerrr

stalker67

stalker67

Üye
Bende N70,9500 Communnicatör,N73,Çin Malı TV Li Cep telefonları Arasına Kaldıydım 9500 ı arkadaşım Almıştı birtek klavyesi var diye benim hoşuma gittiydi ve sonra bende 7610 vardı bendemi alsam diye düşünürken Çin Malı Tv li televizyonlu telefonların dokunmatik ekranın getirdigi sanal klavye vardı arkadaşımla takas ettim 3 gün sonra hapörlörü patladı 25 TL Bayıldım ve 7610 umu geri aldım ve sonra 9500 kullanan arkadaşım yazılım sıkıntısı çektigini söyledi ve ben vazgeçtim 7610 vardı birtek elimde ve bende N70,N73 Arasında Kaldım 3 Nesil Gps yani 3G Geldigini ögrendim ve bununla birlikte TV De geliyormuş Bende Symbian Delisi Oldugum için kesinlikle ikisinin arasında kaldım ama dediginiz gibi N73 Bencede Daha İyi Ama Bazı S60 Uygulamaların v.s. Çalışmadıgını Gördüm Ve telefoncu Bana S60 Gibi Yakında N Serisi İçin Programların Çıkacagını Söyledi ve zaten N70 S60 Gibi Çalıştıgı İçin N70 Ten Vazgeçtim 7610 u 2 ay daha kullandıktan sonra 3G İle yeni bir hat+Nokia N73 2GB Alacagım Ama olurda siz N73 Music editon u alırsanız çok kötü olur çünkü Nokia Nın Sitesinde Bir kıyaslama yapın Sizde Anlayacak sınız ve N70 Music editon Daha pahalıdır...

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
n72 mi seviyorum:sahan2::birak::sahan::oha2::muha::dance:

by_sivaslı

Üye
Arkadaşlşar N82 Aldım Ama İyimi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
gzel bilgiler telefon alacaklara n73 musıc edition öneririm normal n73 lere göre sesi çok daha fazla ben kllaıyorum süpr bi telefn herkeze tavsiye ederim:islik

evmez3578659

Üye
sağol kardeş peki n 70 in çözünürlüğü düşük bazı şeyleri ekran nedeniyle açmıyor 176*208 ekran yükselebilir mi?

alperen307

alperen307

Üye
gerçekten güzel bilgiler çooooooook saol :evet::evet::evet::d::d:!!!!

Üst Alt