Nokia N-gage Classic Tema

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

subaru_Sefa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N-gage Classic Tema
Arkadaşlar Merhaba Ben Nokia N-gage Classic İçin Tema Arıyorum Ama Bulamıyorum Acaba Bu Telefon İçin Temalar Varmı? Telefon Desteklemiyorsa Tema Programı Var mı?

Telefonun Resmi

Cevaplarınızı Bekliyorum?

• Beğen
Tepkiler: deli_86

deli_86

Üye
arkadaşlar coreplayer i telefonuma yükleyemiyorum bilen varmı

subaru_Sefa

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben Nediyom Sen Nediyon Ya:off:

system_start()

system_start()

Üye
dostum bu tellere tema desteği olmadığından tema yüklenemez.... ha illa tema istiyorsan; bikaç program verecem bide kendi telimden resim atacam beğenirsen yardımcı olurum.

1) SmartLauncher. Smartlauncher ile tüm menü arkaplanını seçenek tuşu menüsünü ve ikonları değiştirebilirsiniz. üstelik gelişmiş uygulama tuşu erişimi de var (menüye basılı tutunca rem harddisk cpu ve batarya seviyelerini gösteriyor :oke:)

-artıları:
*n-gage için en gelişmiş tema programıdır.ana ekran hariç her menüyü değiştirir.
*gelişmiş menü tuşu erişimi ile sistem kaynaklarını görme ve gizli sistem uygulamalarını kapatabilme (mesela screensaver ve autolock vs.)
*3x3 lük ikon listesini 3x4 e yükseltme
*ikonların çoğunu değiştirerek temaya uyarlayabilme.
*piyasada birçok tema bulabilme (bikaç tane ben paylaştım aşağıda.):yuru(h)
eksileri:
*batarya düşmanı :hmmm
*sistemi aşırı kasıyor /yavaşlatıyor bazen de res atabiliyor :sopa:
*genelde olmasada uyg.kapandı main hatası verebiliyor.
*yüklü uygulamaları bir klasöre taşıyıp teli kapat-aç yaptığınızda ikonların yerleri karışıyor - özellikle baştan dizmek çok sıkıcı oluyor.
*bazı uygulamaları göremeyebiliyor /menüde saçma sapan ikonlar çıkabiliyor.
*normalde ikonu olan uygulamaların ikonları yok olabiliyor.

Sonuç: Bence kullanmayın ama hevesinizi almak isterseniz download linki en aşağıda.

2) Sysiconz. Sysiconz sadece ikonları değiştiren bi pro. sistemi hiç kasmaması + özelliği.Çok basit bir arayüzü var, temanın üstüne gidip apply veya prewiew menüleriyle kolayca temayı uygulayabiliyorsunuz. arkaplanda çalışan uygulaması olmadığından pili ve remi bitirmiyor.

-artıları.:
*pili bitirmemesi
*sistemi yormaması
*çok basit bir program olması
*piyasada temaları çok olması.

-eksileri:
*klasörleri ikonlarını değiştiremiyor.
*uygulama isimleri ingilizceye dönüyor. (maxpda daki arkadaşlardan çeviri rica ediyoruz..)
*bazı uygulamalardan (mesela realone veya java uygulamaları ..) çift simge çıkıyor birisi temalı diğeri ojinal simge -olarak (bi bug sanırım)
*anamenü ve arkaplanlara etki etmiyor sadece ikon değiştiriyor.
*tema yüklemesi hafıza kartındaki uygulama klasörüne kopyala yapıştır ile oluyor (biraz zahmetli işte)

Sonuç: yanında WildSknz ile kullanırsanız SLauncher dan daha iyi bir kombinasyon yapmış olursunuz. Bence kullanın.

3)WildSkinz. WildSkinz ile sadece alttaki çubuk ile seçenek tuşunun menüsünü değiştirebiliyorsunuz. temaları hoş ve bir program ile kendi temanızı yapabiliyorsunuz (bir resimin 4 ayrı çözünürlükteki sürümünü aynı klasöre koyup "convert" diyerek oluşan skin dosyasını hafıza kartına atıp kullanabiliyorsunuz.)
temayı uygulamak için res istiyor. sistemi yormuyor.

-artıları:
*sistemi yormuyor
*pili bitirmiyor
*kişiselleştirilebilir bir pro

-eksileri:
*sadece seçenek menüsü ve alt çubuğa etki ediyor geri kalan yerler yine aynı.
*tema yapmak zor.
*restart istemesi ayrı bir dert.

Sonuç: Kullanın, ama Slauncher ile aynı tadı veremiyor malesef. sadece daha hızlı ve pil dostu olduğu için kullanılablilir.(pil ve hız da n-gage için hayati konular zaten:oke:)

fotolar ve download linki

Slauncher + WildSkinz + Sysiconz + Resimler + Çeşitli temalar.

• Beğen
Tepkiler: subaru_Sefa

subaru_Sefa

Üye
    Konu Sahibi
Çok Teşekkür Ederim Arkadaşım :oke: Ama Link Silinmiş Bana 3 Programıda Linkini verebilir misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt