Nokıa Maps GPS NAVİGATİON(OS 8.1 ve üstü için)

Sponsorlu Bağlantılar

0f0t00

0f0t00

Üye
Nokia n73 e uygun deil sölim

6210navigator

Üye
OS 8.1 VE ÜSTÜ İCİN
cavusum bu program 6210 navigatorde varyani bunu birdaha indirmeye gerek yok sanirim yoksa indirip daha fazla faydalanirmiyiz bu programi gps olarak kullanamayiz galiba dimi

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
link bozuk

cen.kor

Üye
n 70 için proglar link i indirmiyor taha veriyor

burulay

Üye
mütiş bi proğram 6600haricinde her telefona yüklenebilir

sencer422

sencer422

Üye
kardeş e50 yok listede

DNZ06

Üye
arkadaşlar program n70 de güzel çalışıyor peki kontör harcamaması için ne yapabilirim:bilmm

jankan

Üye
benim cep n73 fark eder mi?
slm bana bi yardimci olun ya lutfen ben bunu indirmistim waiting for device ve ya phone yazis cikiyor baska hic bir sey cikmiyor ne yapmam lazim lutfen yardi medin ?

ayta

Üye
tşk ederim arkadas n90 da süper calısıyor ama sen yazmamıssın

rontswer24

rontswer24

Üye
güzel program

petsel

Üye
Arkadaşlar N80 de mükemmel çalıştı, Bluetooth gps bağladım.Gerçekten harika. Programın indirme sayfazını aşağıda veriyorum.

Birkaçta ipucu. Programı hafıza kartına değil, direk telefon hafızasına kurun. Nokia map loaderi çalıştırmadan önce cep telefonundan hafıza kartını çıkartın ve card okuyucuya takın. Data kablosuyla cep tlf bağlayın ve nokia mapsi çalıştırın. Ardından nokia map loaderi çalıştırın. Hafıza kartını ve cep tlf otomatı tanıyacaktır. daha sonra europe ve turkey iseçin ve downloada basın. Otomtik olorak hafıza kartına indiirecek. İşlem bitince kartı tlfna takın. Nokia mapsi kapatıp açın. Hepsibukadar. Ayrıca Secenek>ayarlar>şebeke>Şebekeyi kullan>gerektiğinide işaretleyip daha sonra Varsayılan erişim noktasından o an kullanılabilir bir wifi gösterirseniz online olarakda kontör harcamadan haritaları kullanablirsiniz.Nokia n80 İçin programı isteyen varsa PM denh mesaj gönderebilir. Herkese saygılar

hakanmurat75

Üye
arkadaşlar bu program n96 ya kurulurmu mümkünse acele cevap yazın

petsel

Üye
daha bir n96 alamadığım için cevap veremeycem :)

MERT BORAN

Üye
arkadaşlar N6600 için bildiğiniz bi maps programı yokmu acaba,bilen varsa yardım ettsin,yalnız N6600 os 7 dir.

kobra1232

Üye
benim tel n70 program gayet sağlıklı ve ornijal

kobra1232

Üye
Allah razı olsun :)

eren-eren-

Üye
ttsskler.

matador_07

Üye
eyw kardesim

Ykaraca

Ykaraca

Üye
Teşekkürler...

evanescence

evanescence

Üye
arkadaşlar bu programda navigasyon kullanmak için kod istiyor nerden bulabiliriz

Üst Alt