Nokıa Maps GPS NAVİGATİON(OS 8.1 ve üstü için)

Sponsorlu Bağlantılar

alezia_fm

alezia_fm

Üye
arkadaşlar ben ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü beceremedim acilen yardım lazım sıyırmak üzereyim sorun şurdan başlıyor telefona yüklüyorum okey bilgisayara yüklüyorum okey telefonuda gördürtüyorum orasıda tmm haritayı seçip europa sekmesinden download ediyorum tmm burayakadarda sıkıntı yok fakat save kaydetme kısmında bi sıkıntı oluyor ve haritelar yüklenmiyor telefona hafıza kartı ilede denedim data kablosu ilede denedim ikisindede sonuç aynıdır acil ve acilen yarım şimdiden teşekkürler

alezia_fm

alezia_fm

Üye
yok mu bilgisi olan

emrekibar

emrekibar

Üye
Arkadaşlar N90 ada yükleniomu bu n90:OS8.1a Yanıtlarınızı bekliorum

d_mavi

d_mavi

Üye
Arkadaşlar ben kurdum, hem sorunsuz hemde ücretsiz çalışıyor, biraz karışık gibi önce ama herşey detaylıca gösteriliyor alışınca.. ücret konusunda ise ilk açılınca zaten GPRS bağlantı seçenekleri çıkıyor siz iptal deyip geçin otomatik olarak ücretsiz çalışmaya başlıyor. Zaten gezerken bazı seçenekler için gprs bağlanması ietiniyor, yani ücretsiz geziliyor.. Emeğine sağlık arkadaşım..

mamosta12

Üye
Ya arkadaslar naptıysam ve her yolu denediysem N95 e harita yüklüyemedim,Hata şöyle Maps loader yani pcye yüklediğim program naptıysam waitingfor defice diyo...Bilgisi olan arkadaslar yardım edebilirler mi,tskler iyi çalışmalar herkese.

dragonhell12

Üye
guzel bir program ama benim telefona uymaz .................

ÖmüR

Üye
Kullana kurabilene yapabilene çok güzel bir program binlerce kere ellerine sağlık kardeşim helal olsun. . .

cyni3

cyni3

Üye
kopyala yapistir

junzi

junzi

Üye
ya pc prosunu nerden bulcam yok burda:(

--------------- Ekleme ---------------

nolur bi ilgilenirmisin arkadaşım

izzy67

Üye
Ya nasıl kuracağım bilgisayara bilen varmı

efsaneadam

Üye
eline ve emegine sağlık kardesim sen kendini bilmezle uğrasma hizmette kusur olmaz sanırım tşk

ffatihh23

ffatihh23

Üye
kardes s60 8.1 için diyor sen yanlıs yuklemıssın gordugun herseyı yukleme :D

___

orbital

orbital

Üye
gprs kullanıyıonu acaba ona göre indircemde

cevap

asicocuk0671

Üye
Arkadaşlar n73'te süper çalışıyo taksiye falan biniyorum şöförün ağzı açık kalıyo ben de alıyım bu telefondan diyo iş diyorum telefonda değil programda :)

ffatihh23

ffatihh23

Üye
bunun 2.0ı cıkmıs

creysler

Üye
ben bu programı N70 telefonuma yukledim ama sadece atlas haritası gibi gorebiliyorum yakınlasınca goruntu gelmıo hatta fazla yaklasınca ekranda hiçbirsey gorunmez oluyor uzeklasınca gerı gelıyor harıta bir turlu anlamadım bu nasıl olacak.neden yakınlarmıyor arkadaslaaaaaarrr.programı yukleyıp kullanabilen warsa yardımcı olursa sevınırım

ha bide unutmadan harita kullanılamıyor diyor arkadaslar.yardımcı olursanız sevınıorım

zaza_23_23_23

Üye
okitoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

serserı_55

Üye
Bu harıtayı acmak ıcın kac kontor gıdıyo, benım telefonda var ama acamıyorum cok kontor gıder dıye cevabını beklıyorum

utar06

Üye
Arkadaşlar konuyu tam okumadım ama bu program ücretli mi?

hakan5082

Üye
N93i ye yükledim program açılıyor ama beyaz oluyor ekran hiç harita felan yok ortada yardım pls

Üst Alt