Nokia Mağazadan İndirme Yapamıyorumm

Konu, 'Symbian^3 Genel' kısmında mcrunner tarafından paylaşıldı. Okunma: 7659 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia Mağazadan İndirme Yapamıyorumm

Ovi mağaza hard format sonra forumdaki talimatlara göre yükledim fakat indirme yapamıyorum bir türlü yardımlarınızı bekliyorum

Yazan: mcrunner
  2. aynen bende forumdaki uygulamayı yaptım şuan makinem sade bir şekil aldı.eski uygulamalarım gitti ovi dahi girmiyor.biri yardımcı olursa sevinirim...

3. arkadaşlar bende aynı problemi yaşıyorum soft formattan sonra oviden dosya indiremiyorum
    arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin..

4. bende giremiyorum napacaksınız ya dert etmeyin bu kadar :ehe

5. arkadaşlar benimde başıma geldi bütün talimatlara uyduğum halde ama sonra olayı çözdüm her şey yedeklemeden kaynaklanıyor yani flash atmadan önce yedek alıyoruz ya geri yükleyince sanki uygulamalarda bozulma oluyor size tavsiyem yedekleme yaparken uygulama ve telefon ayarlarını yedeklemeyin ilk önce hard format atın sonra flashlayın oviyi yükleyin çalışmazsa (hard format sonucu silinen ovi dosyaları) adlı konu var onu uygulayın ama kesinlikle uygulama ve tel ayarlarını geri yüklemeyin ben öyle yaptım benimki düzeldi

6. ben yaptım ama olmadı ve 5. kuracağimiz dosya kurulmadı

7. Bende indirme hatası verse iyi ya :D şu anda belle yüklü cihaz da oviye giriyor yükleniyor diyip o şekilde kalıyor. :ehe

Nokia Mağazadan İndirme Yapamıyorumm konusuna benzer içerikler

1. mağazadan uygulama indirme?

mağazadan indirmekte olan uygulamaları nasıl iptal edeceğim.duraklat ve sürdür seçenekleri var sadece..nokia701
  2. mağazadan indirme ve güncelleme sorunu

Arkadaşlar ben bugun sabahtan beri mağazadan uygulama da indiremiyorum gelen erişim noktası guncellemesini de yapamıyorum. wifi ile de denedim şebeke ile de ikisinde de şu hatayı veriyor: isteğimiz gerçekleştirilemiyor. daha sonra tekrar deneyin....
  3. Haber Nokia Camera Mağazada

Bugün yapılan Nokia World etkinliğinde duyurusu gerçekleşen Nokia Kamera uygulaması mağazada indirilebilir durumda. Telefonunuzda Nokia Pro Cam yüklüyse bu uygulamayı guncellemeniz de yeterli. Uygulamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.
  4. Haber Nokia Copter Mağazada

Beyler ne işe yarıyor bilmiyorum ama yayınlandı Nokia Copter | Windows Phone Apps+Games Store (United States)
  5. Haber Nokia Video Director Mağazada...

Nokia Video Director Nokia'nın video düzenleme uygulaması mağazaya geldi... Action Event Announcement Audition Time Birthday Party Celebration Holiday News Sports Day gibi kalıplara sahip. Uygulama kendi başına çalışmıyor tabletle organize...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 15:49:09