Nokia Mağazada Belle Hazırlığı ve Yılbaşı Hediyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Navy Blue

Navy Blue

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Mağazada Belle Hazırlığı ve Yılbaşı Hediyesi
Arkadaşlar Nokia Mağazada size uygun uygulamaları görmek için öncelikle telefon modelinizi girmeniz gerekiyor.
Telefon modelinizi girdikten sonra telefonunuza uygun uygulamaları görüyorsunuz.
Bu ne zaman oldu bilmiyorum ama biraz önce C6-01 modelini seçerken mağaza bana 2 seçenek sundu. Biri Anna diğeri Belle aynen aşağıdaki resimde olduğu gibi... Yani artık herşey hazır ve tamam... yorumda sizin :)

Bu arada Nokia Türkiye kullanıcıları için Nokia mağazada en beğenilen ücretli uygulamalar yılbaşı hediyesi olarak ücretsiz indirilebilecek...
Nokia Symbian kullanıcıları bu hediyelere sahip olmak için Mağazadaki Nokia Hediye Paketi uygulamasını indirmesi gerekiyor...
Bu uygulama Symbian ^3 ile şimdilik uyumlu değil...
Hediyeler Symbian ^3'e gelirmi gelmez mi
o konuda tam bir bilgi bulamadım
Siz Bu konu bir bilgi edinirseniz lütfen bu sayfada paylaşın arkadaşlar...

Nokia Mağaza hediye uygulaması:

Resmi Açıklama:

Son olarak şunuda belirteyim mağazaya Belle uygulamaları gelmiş ve gelmeyede devam ediyor...

qsaw

qsaw

Üye
böyle bir konu açıldı :locked:

by*cambaz

Üye
konu kilit

Navy Blue

Navy Blue

Üye
    Konu Sahibi
Konu varsada görmedim arama yaptım ondada çıkmadı :)
Bunu sadece bir bilgi olarak alın :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
mağazada belle çıkması normal çünkü nokianın resmi belle sürümü 701 de var o yüzden hemen kendi telefonlarımız için umutlanmayalım belle gelecek ama ne zaman allah bilir

u_cosar

u_cosar

Üye
umarım yakında gelir

Re13eL

Re13eL

Üye
mağazada belle çıkması normal çünkü nokianın resmi belle sürümü 701 de var o yüzden hemen kendi telefonlarımız için umutlanmayalım belle gelecek ama ne zaman allah bilir

dediğin belki doğru olabilir fakat:önce telefon modelini seçip sonra işletim sistemini seçiyoruz ve bu şekilde de belle mi anna mı diye soruyor.

Navy Blue

Navy Blue

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada Nokia Türkiye kullanıcıları için Nokia mağazada en beğenilen ücretli uygulamalar yılbaşı hediyesi olarak ücretsiz indirilebilecek...
Nokia Symbian kullanıcıları bu hediyelere sahip olmak için Mağazadaki Nokia Hediye Paketi uygulamasını indirmesi gerekiyor...
Bu uygulama Symbian ^3 ile şimdilik uyumlu değil...
Hediyeler Symbian ^3'e gelirmi gelmez mi o konuda tam bir bilgi bulamadım
Siz Bu konu bir bilgi edinirseniz lütfen bu sayfada paylaşın arkadaşlar...

Nokia Mağaza hediye uygulaması:

Resmi Açıklama:

salihk

salihk

Emekli Yönetici
yararlı bir paylaşım olmuş tşkler bende yeni görüyorum bunu yakın zmanda gelecek bu belle :)

fatih982

fatih982

Üye
bende nokia suite indirdim kuruyorum nokia mağaza dediğin gibi belle mi anna mı soruyor ben belle yi seçtim bakalım ne olacak teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici

dediğin belki doğru olabilir fakat:önce telefon modelini seçip sonra işletim sistemini seçiyoruz ve bu şekilde de belle mi anna mı diye soruyor.

önce telefon modeli diyelim c6-01 sonra sistemlerde belle seçeneği varsa o zaman bi kıpırtı olabilir hadi inşallah bekliyoruz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
2012şubattan önce gelmez belle boşuna beklemeyelim

salihk

salihk

Emekli Yönetici
bence Gelir pekde ümitsiz olma :D N8 c7 e7 e6 sıza sıza 2 3 tane kaldı bakalım ilerleyen günlerde neler olacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt