Nokia Mağaza Ücretli Uygulamaları Retail olarak indirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Mağaza Ücretli Uygulamaları Retail olarak indirmek
elimde bazı ücretli programlar var.bunları sizlere sensation ve diğer forum yetkilisi arkadaşlar vasıtası ile ulaştıyorum.Ancak benim merak ettiğim bu işin yöntemi nedir? yani ücretli uygulamayı nasıl sis dosyası haline çeviriyoruz (symbian belle signed Retail...) şeklinde yapıyoruz? ben de öğrenmek istiyorum artık :) yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

MaxipmaN

Üye
retail kimin satın aldığını belirten birşey olması lazım

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
orası tamam işte asıl sorum satın aldığımız uygulamayı nasıl sis dosyasına çeviriyoruz :)

MaxipmaN

Üye
bilmiyorum da siscontens ile olabilir belki :hmmm

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
yok yok başka bir yöntemi var onun..ANIL cevaplarsa sevinirim o da retail yapıyor malum..bilir bu işleri :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Anıl ın uygulama aldığını zannetmiyorum, kendi kişisel almış ise bilemem sadece konulardan gördüğüm kadarı ile :oke:
Siscontens İle Vs Uygulamalar İle Yapılanlar Sadece Unsigned Olur :)

TuvaletTerliği

TuvaletTerliği

Üye
Smartsis programıyla telefonunuzda yüklü olan uygulamaları .sis'e çevirebiliyorsunuz. Çok basit bir işlem.

- - - Eklendi - - -

Retail, by gibi kavramlar uygulamayı kimin satın aldığını, kimin yaptığını vs.. gösterir ;)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
dersimli_62 örnek olarak kendi satın aldığı programları sis e çevirip paylaşıyor..smart sis ve sis contents malesef işe yaramıyor.

ANIL

ANIL

Admin
Ben retail yapmıyorum, uygulama satın almıyorum yani. Ücretsiz uygulamalarda ovi store bağlantısına girerek bağlantıdaki rakamlardan sonra /download yazarak direk sis olarak indirmek mümkün. Ücretli denemedim ama aynı şekilde olur satın aldıktan sonra /download koyarak indirebilirsiniz. Eğer dm uzantılı ise onu da sise çevirmenin başka bir yolu var.

asigsasi

asigsasi

Üye
dm uzantısı için benim sistem araçlarında konum var :)

Anil-D

Anil-D

Üye
pcde indırıp ındırmek ıcın /downland sonuna bunu yaz indir

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
​ücretsizleri o şekilde indiriyorum zaten ama ücretliler inmiyo hata veriyor.

- - - Eklendi - - -

Sensation'a sormuştum vakti zamanında ama yardımcı olmamıştı :) halbuki kendi uygulamalarımı çevirecektim sadece

asigsasi

asigsasi

Üye
sen bunu adminlere sor :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
​evet en güzeli o sanırım.

- - - Eklendi - - -

mesut aktaş sürekli dersimli_62'nin retaillerini paylaşıyor mesela..belki o bu konuya hakimdir..kendisi bir cevap yazarsa sevinirim :)

manolyam63

manolyam63

Üye
ben bir kac tane ucretli almistim burdan..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
onu sensation'a çevirttim nokia mağaza hesabıma girip kendisi yaptı,bende yöntemini soruyorum ama henüz bir bilgi alamadım :)

asigsasi

asigsasi

Üye
@Makale_Helvetia bu durumu çözdün mü

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim sırrını korudu bu zamana kadar :) sonra telefonu sattım windows phone'a geçtim :) hala içimde bir uktedir öğrenemedik gitti :) :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Emre

Üye
bunu indir virtul sanal klavye var forumda ben bunla yapıyorum

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt