Nokia, Lumia'ların Fiyatını İndirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia, Lumia'ların Fiyatını İndirdi
[h=2]Nokia, geçtiğimiz gün Lumia 920 ve 820 adlı Windows Phone 8 tabanlı telefonlarını duyurduktan sonra, Windows Phone 7.5 modellerinde indirime gitme kararı aldı.[/h]

Nokia, geçtiğimiz günlerde canlı anlatım ile sizlere aktardığımız etkinliğindeLumia 920 ve 820 adlı modellerini tanıtmıştı. Windows Phone 8 tabanlı yeni nesil modellerin çıkmasından sonra, Windows Phone 7.5 yüklü olarak gelen Lumia modellerine de indirim geldi.
Nokia, Lumia 800'ün fiyatında yüzde 15'lik indirime gitti. 280 - 300 Euroarası fiyata sahip olan cihaz, 249 Euro seviyesine geriledi. WindowsPhone 8 başka bir platform olduğu için, Windows Phone 7.5 cihazlaraWP8 yüklenemiyor. O yüzden satışlarda epey azalma olmuştu. Fiyat indirimiyle beraber satış oranlarının arttırılması ve kullanıcılara daha çok teşvik edilmesi olarak nitelendiriliyor.Nokia'nın diğer Lumia modellerinde de indirime gitmesi bekleniyor.Windows Phone 7.5'lu Modeller Ne Olacak?Windows Phone 8 güncellemesi alamayacak olan telefonlar, WindowsPhone 7.8'e güncellenecekler. Fakat o güncellemenin ne zaman geleceği ile ilgili çok net bilgiler henüz bulunmuyor.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Oy oy::eller:bu iyi haber:)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ali abim vermişti haberi eyvallah

15097

15097

Üye
indirsin bi zahmet :ok2:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Türkiye'ye gelmeyecekse :hih:

doctorrr

doctorrr

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumia800 750-800tl gibi bir fiyattan Turkiye'de satişa ciksin cok iyi satiş rakamlari yakalar(wp8 almayacak olmasina ragmen)

Polymath

Polymath

Üye
Peki bu nokialarda şöyle bir sıkıntı olcak mı? Çıkan yeni oyunlar wp 8 e çıkarda wp7.5 e gelmezse ? Nokia bu yapar mı yapar.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Peki bu nokialarda şöyle bir sıkıntı olcak mı? Çıkan yeni oyunlar wp 8 e çıkarda wp7.5 e gelmezse ? Nokia bu yapar mı yapar.

onun nokia ile alakasi yok. Uygulama veya oyun wp8 icin yazilirsa zaten wp7 de calişmaz. Tabi yapimcilar ikisinde birden calişacak şekilde de yazabilir.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
lumia800 750-800tl gibi bir fiyattan Turkiye'de satişa ciksin cok iyi satiş rakamlari yakalar(wp8 almayacak olmasina ragmen)

aslında lumia'ları cihaza vermiş olduğu model numaraları ile aynı fiyattan satsa ne güzel olur :ehe

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
[ENGİN];5221957' Alıntı:

aslında lumia'ları cihaza vermiş olduğu model numaraları ile aynı fiyattan satsa ne güzel olur :ehe

:alkis aynen mükemmel ötesi olur :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
ben WP sevmiyorum ya yoksa cihazlar güzel gibi duruyor ama cihaz wp olunca wp8 diyorsunuz fakat sizce 920 wp'nin sonraki sürümlerini alacak mı ? hiç sanmıyorum çünkü yeni cihazları piyasaya sürecek wp'da da şuanda düzgün bir app yok sıkıntı bu yani

- - - Eklendi - - -

ben aldığım cihazdan destek beklerim yani onu demek istedim :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt