İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Whatsapp plus bunda var mı acaba ?
Yoksa sadece androidde mi var

Mesela 16mb den buyuk video gondereyorum

skynet

Üye
Whatsapp plus bunda var mı acaba ?
Yoksa sadece androidde mi var

Mesela 16mb den buyuk video gondereyorum
Bu uygulama ile çektiğin hd videoyu whatsapp kalitesine ayarlayıp gönderebilirsin

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
:(
Otg. Yokmuydu bunda.
Yokmuş sanırım ama cyan guncellemesi ile geldi ya da gelecek denmiş ne. Oldu ?
Geldiyse. Nasıç yapcaz.
Flash bellek de gormuyo mouse felan da gormuyo

skynet

Üye
Otg. Yokmuydu bunda.
Geldiyse. Nasıç yapcaz.
Bunlar şimdilik sadece hayal :)

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bunlar şimdilik sadece hayal :)
:)
Lumia 1320 çok iyi
Office lens
Office uygulaması çok iyi çok kullanışlı ama sistem bir yerde yetersiz kalmış hep yav :)

Ama alıştım. Güzel değil ama. Kötüde sayılmaz.
Bakalım android L gelsin geri moto g. Ye dönebilirim :(
Tabi o zaman kadar wp daha. Çok özelleştirme gelmezse

• Beğen
Tepkiler: skynet
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Otg. Yokmuydu bunda.
Geldiyse. Nasıç yapcaz.
şuan otg sadece bir marka için yapılabiliyor kendi flashı ve wp için programı var ismini unuttum onun dışındakileri şuan görmüyor cyandan sonra yapılabiiliyor bu ama telefon modeli fark ediyor mu bilmiyorum, konu açılmıştı anca buldum buyur Haber - OTG Artık Mümkün - MaxiCep

Son düzenleme:
  • Beğen
luckysleven

luckysleven

Üye
:)
Lumia 1320 çok iyi
Office lens
Office uygulaması çok iyi çok kullanışlı ama sistem bir yerde yetersiz kalmış hep yav :)

Ama alıştım. Güzel değil ama. Kötüde sayılmaz.
Bakalım android L gelsin geri moto g. Ye dönebilirim :(
Tabi o zaman kadar wp daha. Çok özelleştirme gelmezse

Wp ye simdikinden cok fazla fark yaratacak ozellestirme gelecegini sanmiyorum zaten gelmezde. Androidde hic birsey olmasa launcher olayi var o bile yeter. En dandik launcherin kisisellestirme ayarlari wp nin tum ayarlarindan daha fazla : ) ios icinde ayni sey gecerli ondada fazla secenek yok ama wp biraz cilkini cikardi. Tema icin siyah beyazdan baska bir renk bile koymuyorlar. Seffaf tile ozelligi geldi onunda havasi sondu .

Birde su yonden bakmak lazim wp nin arayuzu kisisellestirmeye uygun degil bunuda kabullenmek lazim. Anca renklerle oynanabilir yada kutu boylarina ve sekillerine alternatif gelebilir. Yada saga cekmeli bir ayar ekrani gelebilir ki bu buyuk bir atak olur. Tabi bunlarin gelecegine dair bir fisilti bile yok : )

• Beğen
Tepkiler: skynet ve UpOneTR
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Wp ye simdikinden cok fazla fark yaratacak ozellestirme gelecegini sanmiyorum zaten gelmezde. Androidde hic birsey olmasa launcher olayi var o bile yeter. En dandik launcherin kisisellestirme ayarlari wp nin tum ayarlarindan daha fazla : ) ios icinde ayni sey gecerli ondada fazla secenek yok ama wp biraz cilkini cikardi. Tema icin siyah beyazdan baska bir renk bile koymuyorlar. Seffaf tile ozelligi geldi onunda havasi sondu .

Birde su yonden bakmak lazim wp nin arayuzu kisisellestirmeye uygun degil bunuda kabullenmek lazim. Anca renklerle oynanabilir yada kutu boylarina ve sekillerine alternatif gelebilir. Yada saga cekmeli bir ayar ekrani gelebilir ki bu buyuk bir atak olur. Tabi bunlarin gelecegine dair bir fisilti bile yok : )
dediğin çok fazla tema seneçeği yok anca şöyle farklı bir uygulama var daha önce gördün mü bilmiyorum ama farklı şeyler yapmana izin veriyor güzel şeyler bir dene derim uğraştıra bilir ama basit kendi ana ekranını oluşturuyorsun birde bu var buda güzel

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
dediğin çok fazla tema seneçeği yok anca şöyle farklı bir uygulama var daha önce gördün mü bilmiyorum ama farklı şeyler yapmana izin veriyor güzel şeyler bir dene derim uğraştıra bilir ama basit kendi ana ekranını oluşturuyorsun birde bu var buda güzel

Tile editor guzel birseye benziyor denemek lazim tesekkur ederim hocam

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
arkedeşler bende xp pc var nsu felan diğer sistemleri kurup 920 me hackle oyun sistemlerini kurup sizce xpde işimi halledebırmıyım drıverlerı felan atıp

YkPkY

YkPkY

Üye

Yoo aslında pcdeki metro ara yüz gibi arka plan değişebilir.çok zor değil.
Sadece mühendisleri tembel.fikir üreten yok aralarında,çalıştığım yer gibi.sadece emir bekliyolar ve emrediyolar,ay başında parayı cebe atıyolar.

luckysleven

luckysleven

Üye
Yoo aslında pcdeki metro ara yüz gibi arka plan değişebilir.çok zor değil.
Sadece mühendisleri tembel.fikir üreten yok aralarında,çalıştığım yer gibi.sadece emir bekliyolar ve emrediyolar,ay başında parayı cebe atıyolar.

Yapilabilir tabiki bizim aklimiza geliyorsa bu adamlarin coktan aklina gelmistir. Yani en azindan bu rudy isimli vatandasin aklina gelmistir : ) Iste sorunda burda akillara gelipte icraat olmamasi insani dusunduruyor

YkPkY

YkPkY

Üye
Yapilabilir tabiki bizim aklimiza geliyorsa bu adamlarin coktan aklina gelmistir. Yani en azindan bu rudy isimli vatandasin aklina gelmistir : ) Iste sorunda burda akillara gelipte icraat olmamasi insani dusunduruyor

Ben teknisyenim,ama beni bi işe alsınlar bak nasıl oluyor :D ilerde ceo yapmak zorunda kalırlar ;)

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve luckysleven
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
İzlemek isteyenler için Microsoft'un Barcelona'daki TechEd etkinliğinden canlı yayın:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar note 2 satıp L1520 alma fikri oluştu bende . Çünkü biraz sadelik özledim

kendir52

kendir52

Üye
Bana yardımcı olabilecek bar mı ? Lumıa 625 8.1 gdr 1 kullanıyorum ms nin Facebook uygulamasında takıp etmedim kişiler ve sayfalar var bi çok ve pcden gırdımde gozukmuyor nasıl duzeltebılırım ?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Prewiev for devolopers yukledim :-) şuan güncelleme yapıyorum

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Onedrive arayüzü butun programlara gelmeli bence.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve 4MaGuS
UpOneTR

UpOneTR

Üye
güncelleme hala devam ediyor 40 dk felan oldu :vur

Üst Alt