Nokia Lumia 920`nin beğenip beğenmediğiniz yönleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HitMale

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920`nin beğenip beğenmediğiniz yönleri
Nokia Lumia 920 almak istiyorum hakkında kullanicilarından bilgi almak isiyorum beğenip beğenmediğiniz yönlerini paylaşabilirmisiniz
ben şuan tek bulduğum eksik oyun ve uygulama mağazası ileride iyi uygulamalar koyarsa başka eksikleri kalmaz

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
şuanda kesinlikle almayın cihazların yuzde yetmişinde sorun çıkıyor ve servis desteği sıfır.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Çabuk ısınması dışında sevmediğim yanı yok.
Ekranıyla, hızıyla, kamerasıyla gayet güzel bir telefon.
WP8'den yana beğenmediğim yada eksik bulduğum şeyler var ama onlar da güncellemeyle giderileceği için yazmaya gerek duymadım.

gkcll

gkcll

Üye
valla sorun yok arkadaşımda var canavar gibi arkadaş iphone den geçti hasta oldu telefona bu zamana kadar bu telefon neredeymiş dedi
yani bir iki si sorunlu diye hepsi ni kötülemek doğru değil her firmada olur sorun
şikayet var com da samsung müşteri ile dalga geçtiklerini söylüyorlar teknik servis te

• Beğen
Tepkiler: n000k ve bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin
şuanda kesinlikle almayın cihazların yuzde yetmişinde sorun çıkıyor ve servis desteği sıfır.

bu orani nasil hesapladin denizhan. Forumda şu anda 100 civarinda uyede bu telefondan ve sizin yaşadiginiz sorunlari yaşayanlar 3-4 kişi.

Cihaz satişa cikmadan once defalarca soylememe ragmen cihazi alip batarya kalibrasyonu yapmayanlar batarya sorunu var diyor. Cihazi aldiginiz yerde fiziksel olarak kontrol edin gerekirse orada aninda iade edebilirsiniz dedim kimse dinlememiş kasasinda sorun var deniyor. Servisler ilgilenmiyor diyorsunuz forumda dedeserdar arkadaşimiz iki hafta sonra cihazini kendisi aldigi yerden aninda beyaziyla degiştirdi. Başiniza gelen olumsuzluklari fazla abartarak yansitmayin.

• Beğen
Tepkiler: n000k, bulutsuzgece ve ardacumhur
gkcll

gkcll

Üye
Çabuk ısınması dışında sevmediğim yanı yok.
Ekranıyla, hızıyla, kamerasıyla gayet güzel bir telefon.
WP8'den yana beğenmediğim yada eksik bulduğum şeyler var ama onlar da güncellemeyle giderileceği için yazmaya gerek duymadım.

ısınmamı senin telefon la mı alacakalı acaba ben arkadaşım dan 5 saat aldım internet te gezdim video izledim indirme yaptım çok az ısınma oldu

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Telefonda şuan için sıkıntı var diyeceğim hiç bir şey yok. Keşke dosya yöneticisi olsaymış demeden de geçemiyorum. :tebessüm:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ısınmamı senin telefon la mı alacakalı acaba ben arkadaşım dan 5 saat aldım internet te gezdim video izledim indirme yaptım çok az ısınma oldu

Çabuk ve aşırı ısınma genellikle uzun süreli oyun oynama durumunda oluyor.
Normal kullanımda öyle fazla bir ısınma yok. :nono:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
gkcll

gkcll

Üye

bu orani nasil hesapladin denizhan. Forumda şu anda 100 civarinda uyede bu telefondan ve sizin yaşadiginiz sorunlari yaşayanlar 3-4 kişi.

Cihaz satişa cikmadan once defalarca soylememe ragmen cihazi alip batarya kalibrasyonu yapmayanlar batarya sorunu var diyor. Cihazi aldiginiz yerde fiziksel olarak kontrol edin gerekirse orada aninda iade edebilirsiniz dedim kimse dinlememiş kasasinda sorun var deniyor. Servisler ilgilenmiyor diyorsunuz forumda dedeserdar arkadaşimiz iki hafta sonra cihazini kendisi aldigi yerden aninda beyaziyla degiştirdi. Başiniza gelen olumsuzluklari fazla abartarak yansitmayin.

eline sağlık abi güzel cevap sanki diğer markalar kusursuz
nokia pazar payı kaybettiya millet küçümsedi bire bin katarlar kimse üstüne almasın durum bu

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Isınma yoğun kullanımda oluyor ama normalde yok genelde iyi alışkanlıklara ve amaca uygun gersinimler var

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Normal kullanımda öyle fazla bir ısınma yok. :nono:
"Normal kullanımda öyle fazla bir ısınma yok" derken normal kullanırken (sizde) ısınma oluyor mu Özgür? Ben de o ısınma sadece 3g net bağlantısında ve söylediğin gibi aşırı oyun oynadığım vakit oluyor.

• Beğen
Tepkiler: n000k
papakudioflu

papakudioflu

Admin
bir ben ısıtamadım şu lumia920'yi somuru: çok mu soguk adamım

• Beğen
pirenuri

pirenuri

Üye
Nokia lumia 920 nin eksşsi yok da wp8 in eksikleri var . En basitten dosya yönetici yok ve altyazılı film çalıştırmıyor :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ellam öyle abi. :tebessüm:
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

alical33

alical33

Üye

valla abi almadan önce görseydim keşke bu tavsiyeleri ama iş işten geçti artık

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nokia lumia 920 nin eksşsi yok da wp8 in eksikleri var . En basitten dosya yönetici yok ve altyazılı film çalıştırmıyor :(

Aynen.
Telefonda herhangi bir kusur yada eksiklik yok.
WP8'in kısıtlamaları ve eksiklikleri var.
Onlar da giderilirse mükemmel olacak inşallah.

Sorun çıkan arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum.
Umarım fazla sıkıntı yaşamadan çözdürürler bir şekilde.
Ancak bu sorunlar tüm cihazlarda varmış gibi yansıtılmasa daha iyi olur.
Kusurlu çıkanlar için kötü şans diyelim.
Ki tüm marka ve modellerde bu tür durumlar olabiliyor.
Nokia'ya özel bir şey değil.

• Beğen

uMTOku

Üye
İphone 4 ilk seriden almıştım hatalı dediler S2 ve S3 anında aşınma yaptı n8 ilk seride menü tuşu dışarda idi ilk serilerde sorun olması her telefonda başa geldi abartmaya gerek yok samsungda gerçi hep böyle
Sent from my Lumia 920 using Board Express

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
"Normal kullanımda öyle fazla bir ısınma yok" derken normal kullanırken (sizde) ısınma oluyor mu Özgür? Ben de o ısınma sadece 3g net bağlantısında ve söylediğin gibi aşırı oyun oynadığım vakit oluyor.

Bende de genel kullanımda ısınma yok ama 1 saat veya daha fazla süreli oyun oynayınca ısınıyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...